Při vkládání inzerátu jsou nejdůležitějšími pilíři: popis, cena, fotografie a místo propagace. Pokud jsou tyto 4 body v inzerátu zohledněny, je to začátek úspěchu.

1. Popis

Správný popis inzerátu je jeho nedílnou a nejdůležitější součástí. Je důležité popsat vše podrobně a jasně, aby nedocházelo ke zbytečným dotazům a nedorozuměním během prohlídek. Šetříte tak čas zájemců i ten svůj. (Více o popisu v našem článku: Jak na perfektní inzerát. Díl I.)

2. Fotografie

Není nic horšího než špatné, tmavé, nekvalitní fotografie neuklizeného bytu. V takovém případě, i kdyby byl váš byt dokonalý, zájemce si jej nezobrazí. Pokud takové fotografie máte, raději je k inzerátu nevkládejte a více se soustřeďte na samotný popis nemovitosti. (Více v našem článku: Jak na perfektní inzerát. Díl II.)

3. Cena

Dobře stanovená cena je základ. Začněte v každém případě tím, že cenu uvedete. Je obecně známo, že inzerát bez uvedené ceny má menší návštěvnost než inzerát s cenou. Nabídka bez ceny působí na zájemce nedůvěryhodně a je hůře dohledatelná v nabídce nemovitostí.

4. Propagace

Prodej či pronájem nemovitosti se neobejde bez propagace. Doporučujeme si vždy dobře promyslet, kde svůj inzerát vystavíte a zda ho budete zvýhodňovat oproti jiným nabídkám (k takovému účelu slouží topování inzerátu – tedy posouvání na přední pozici, nebo například barevné zvýraznění). Pokud prodáváme či pronajímáme nemovitost, měli byste se soustředit na inzertní servery, kde se nachází lidé, kteří nemovitosti hledají, tedy na servery zabývající se realitami, nikoli na všeobecné inzertní servery.


Dozvěděli jste se něco nového? Vložte či upravte svůj inzerát na bezrealitky.cz. Pokud si s vložením inzerátu nevíte rady, kontaktujte naši zákaznickou podporu na tel.: +420 226 227 522 nebo email: info@bezrealitky.cz. Rádi vám pomůžeme.

Button_Vlozit

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *