Realitní portál bezrealitky.cz zaměřený na zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí přímo mezi majiteli a zájemci čeká nová etapa. Již před 14ti dny se objevila první vlaštovka o tom, že do bezrealitky.cz vstupují noví partneři, kterými jsou agentura MMS DIGITAL a investiční skupina Rockaway. Pod záštitou těchto velkých partnerů čekají bezrealitky nové věci.

Bezrealitky vstupem silných partnerů na poli e-commerce získávají přístup ke zdrojům a know-how, které umožní rozhýbat stojaté vody realitního byznysu v ČR. “Zhruba polovina obchodů s nemovitostmi se u nás realizuje přes realitní kanceláře a dle statistik se jedná o nemovitosti o objemu přes 80 mld. Kč. Ta druhá polovina, tedy zhruba stejně velká, se realizuje přímo mezi majiteli a zájemci. To je náš cílový trh,” vysvětluje Pavel Tomek, který zastupuje pozici CEO bezrealitky.cz.

S podporou nových partnerů bychom se rádi zaměřili zejména na novinky pro samotné uživatele: “Věříme, že díky našemu proaktivními přístupu, novým uživatelským funkcím a službám, přiláká náš portál majitele nemovitostí, kteří již nejsou ochotni platit vysoké provize realitním kancelářím,“ doplňuje Pavel Tomek.  Naši uživatelé se tedy mohou těšit na rychlejší a jednodušší hledání nemovitostí, lepší statistiky pro inzerenty nebo třeba pomoc se zadáváním inzerce.

V neposlední řadě se připravuje nový vzhled webových stránek, které by se měly zobrazovat návštěvníkům od 22.dubna. Jeho součástí bude kompletně nově sestavený doprovodný program služeb, které jsou nedílnou součástí řešení prodeje či pronájmu nemovitostí. Připraveny jsou služby partnerů, kteří uživatelům pomohou s přípravou smluv, s úschovou peněz při prodeji nemovitostí, s vyřízením hypotéky apod.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *