Rok 2013 přinese spoustu změn a novinek, na které se mohou těšit jak inzerenti, tak i zájemci o bydlení.

Co ale můžete vidět a vyzkoušet přímo na webu už dnes?

  • Vkládání fotografií: Zvětšili jsme velikost vkládané fotografie z 5MB na 10MB (10000 x 10000 pixelů). Fotky se Vám přednačítají a zobrazují jako miniatury přímo v prvním kroku vkládání. S nimi pak můžete libovolně otáčet a měnit jejich pořadí ještě před samotnou aktivací inzerátu. A co je uživatelsky nejpříjemnější? Můžete je vkládat hromadně! Označte jich více a vložte najednou (nelze u starších verzí prohlížeče Internet Explorer a Safari v OS Windows).
  • Generování faktur: V uživatelských účtech si můžete sami stahovat faktury za zaplacené inzeráty. Doklady se ale generují pouze od roku 2013. Ty starší stále zasíláme elektronicky na e-mail.
  • Nový balíček pro zvýraznění: Při zvýrazňování inzerátů můžete využívat nově dalšího balíčku. Nyní mezi již známé Zvýraznění a Promokit přibyl další s názvem Extra. Jeho výhodou je opětovné posunutí na přední pozice ve výpisu  inzerátů po 7 (pronájem) či 14 (prodej) dnech.
  • Slevový kupon: Při zakoupení balíčku Extra či Promokit Vám automaticky zašleme slevový kupon na relaxační pobyt vybraný na serveru spa.cz.
  • Videozáznam: V prvním kroku vkládání inzerátu jsme přidali návod, jak vložit inzerát. Neobsahuje teď aktuální informace o velikosti fotek a jejich načítání, ale určitě pomůže v případě, že si nevíte rady s některými políčky při vyplňování.

Jelikož nás točení videí velice baví, můžete se v blízké době těšit na další ze série naší bezrealitky tv. Připravujeme informační videozáznam o nové službě pro města a obce inzerující na bezrealitky.

A na co se můžete těšit v následujících měsících? Velkým zásahem a asi největší změnou pro všechny naše návštěvníky bude plánovaná úprava hlavní strany. Průběžné grafické návrhy můžete sledovat na naší Fb stránce bezrealitky.cz. Budeme se těšit na Vaše hodnocení a připomínky.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *