Skoro každý, kdo již někdy inzeroval online, se setkal s pojmem topování. Pro některé inzerenty na bezrealitky.cz je ale prodej či pronájem bytu jejich první zkušenost s “inzerátem na internetu”. Jako reakci na časté dotazy jsme připravili krátké vysvětlení.

Co je to topování?

Standardně se inzeráty na bezrealitky.cz zobrazují chronologicky – podle času vložení inzerátu. Topování je funkce, která jednorázově posune inzerát na přední pozici, přestože byl přidán před delší dobou. Takový inzerát vydrží na předních místech do té doby, než jej předběhne jiný vytopovaný inzerát nebo jiný inzerent vloží novější nabídku.

Kdy se topuje?

Váš inzerát se po aktivaci zobrazí na přední pozici ve výpisu inzerátů. Behěm několika dní se postupně klesá v seznamu inzerátů na nižší pozice. Pokud jste si vybrali balíček, jehož součástí je topování, systém vám automaticky 6. den od aktivace (a následně každých 5 dní) topuje inzerát – posune ho zpět na první pozici. Pokud chcete, můžete data topování manuálně změnit.

Kolikrát mohu topovat?

Každý inzerent může na bezrealitky.cz topovat neomezeně. V rámci aktivačních balíčků, Extra, Promokit a Premium je k dispozici různý počet topování. V rámci balíčků si můžete tuto funkci vyzkoušet a v případě potřeby dokoupit další kdykoliv v průběhu inzerce za 99 Kč.


TIP: Na bezrealitky.cz můžete inzerovat za 99 Kč neomezeně dlouhou dobu. Ve chvíli, kdy budete hledat nové nájemníky stačí váš inzerát jen „topovat“ a i po letech ho tím posunete na první pozici.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *