Za letošní rok dosud zadali inzerenti na bezrealitky.cz již více než 15 tisíc inzerátů na prodej či pronájem nemovitostí. Ne všichni potenciální zájemci se ale musí vyskytovat zrovna online. Proto našim inzerentům pomáháme prodat či pronajmout jejich nemovitosti také skrze další propagační prostředky – leták a plachtu. Lidé z blízkého okolí se tak snadno dozvědí, že vaše nemovitost je v nabídce.

Jak plachta vypadá?

Plachta je předtištěná, není nutné vymýšlet, co všechno na ni napíšete. Nabízíme ji standardně ve dvou vyhotoveních s nápisy: K prodeji nebo K pronájmu – dle typu nabídky. Jediné, co je z vaší strany potřeba na plachtu doplnit je telefonní či jiný kontakt pro případné zájemce. K tomu vám postačí lihový fix, který na materiálu dobře drží a dostanete ho od nás spolu s plachtou.

Použití a uchycení plachty

Výhodou oproti letáku je bytelnější provedení. Materiál je pevný a nepromokavý, takže na nemovitosti vydrží bez problému viset několik týdnů či měsíců. Nezapomeňte na pevné uchycení. Na plachtě jsou připevněná kovová oka, za která plachtu napnete na balkon či okno. Nejlepšími pomocníky jsou plastové stahovací pásky, ale dá se připevnit také pomocí pevného provázku.

Kolik to stojí?

Propagační plachta je zdarma součástí balíčku Promokit a Premium. V případě balíčku Promokit si můžete vyzvednout plachtu osobně nebo ji nechat zaslat (poštovné činní 59,- Kč). V rámci balíčku Premium je zaslání zdarma.

Více o balíčcích.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *