Je dobré si uvědomit, že fotografie a popis jsou vždy to první, čemu návštěvník vašeho inzerátu věnuje pozornost. Tyto dva body měly jít společně ruku v ruce a navazovat na sebe. Fotografie zájemci ujasní, kde se co přesně nachází a jak je přibližně byt či dům koncipován. Proto si řekněme 3 základní pravidla, jak byt či dům správně nafotit, abychom na nic nezapomněli a zájemci ukázali přesně to, co potřebuje.

Pravidlo 1: Ukliďte si

Před samotným focením je potřeba byt uklidit. Nikoho jistě nenadchne fotografie kuchyňské linky se zbytky jídla z oběda. Proto ještě před samotným focením schovejte co se dá do skříní a šuplíků.

Pravidlo 2: Dbejte na kvalitu

Nikdy nefoťte byt večer nebo při špatném osvětlení. Výsledné fotografie nebudou stát za nic a vám to tak akorát vezme čas. Počkejte si na pěkné počasí. Takové fotky se pak dělají samy a vypadají úchvatně.

Pravidlo 3: Na nic nezapomeňte

Snažte se obsáhnout do jedné fotky co největší část místnosti. Foťte místnost pokud možno s nábytkem. Zájemce si tak lépe představí, jak by si byt mohl zařídit. Určitě nezapomeňte na všechny místnosti v bytě včetně chodby a sociálního zařízení. Neprodáváte přeci byt bez toalety.

Na bezrealitky.cz není počet fotografií nijak omezen, proto se nebojte nahrát fotografií více. Vždy se dá některá smazat nebo naopak dodatečně nahrát.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *