Často se návštěvníci stránek ptají, kolik je bude inzerát na bezrealitky.cz stát a jak dlouho inzerce potrvá. Rozepsali jsme pro vás jednotlivé balíčky včetně jejich obsahu. Balíčky jsou celkem 4 a jedno mají společné – u všech balíčků platí stejná doba inzerce a ta není nijak omezena.

Obecně také platí, že žádná cena inzerce jakkoli nelimituje rozsah zadaného inzerátu. Popis nemovitosti, počet fotografií, dodatečné úpravy jsou samozřejmostí a není zde nastavený striktní počet fotografií či znaků k popisu.


Základ – 99,- Kč

Za cenu 99,- Kč u nás můžete inzerovat neomezeně dlouho. Vystavíme inzerát na našich stránkách a zašleme také graficky připravený leták dle vašeho zadání. Ten si můžete vytisknout a roznést po okolí vašeho bydliště. Můžete tím tak zvýšit zájem o nabídku.

Extra – 199,- Kč

Navíc k vystavení získá váš inzerát barevné podbarvení po dobu prvních 7 dní. Bude tak zájemcům více na očích. Vaši nabídku bude moci 1x v průběhu inzerce tzv. topovat na přední pozice. Topování si nastavujete ihned při platbě včetně konkrétního času, kdy se má nabídka automaticky posunout na přední místa.

Promokit – 399,- Kč

Velice oblíbený balíček, který nabízí 14 dní barevného podbarvení a 3 topování na přední pozice.  Kromě toho váš inzerát zobrazíme v konkurenčních nabídkách na webových stránkách. V detailu jiného inzerátu se zobrazí i ten váš, aby ho zájemci měli neustále na očích. Leták je v tomto balíčku rozšířen o velice oblíbenou propagační plachtu, kterou můžete umístit přímo na nemovitost a dát tak zájemcům vědět, že zrovna tento byt či dům je volný. K plachtě je však v případě odeslání poštou nutné počítat s 59,- Kč za poštovné.

Premium – 999,- Kč

Prémiový balíček zahrnuje vše potřebné a prakticky plánuje vše za vás. Kromě služeb stejných jako v balíčku Promokit má navíc – 21 dní barevné podbarvení, 5 různých termínů pro posunutí nahoru, automatické odeslání plachty na nemovitost zdarma, umístění inzerátu na hlavní straně bezrealitky.cz v sekci Atraktivní nabídka, ve výsledcích hledání zajistí 7 denní fixaci  v lokalitě, kde se nachází a na mapce s výsledky hledání se zobrazí ikonka s fotkou oproti ostatním pinům na mapě.

Ke každému balíčku je možné neomezeně dokupovat topování také jednotlivě po 99,- Kč. Stejně tak je možné doobjednávat služby kdykoli v průběhu inzerce za poníženou cenu o základní balíček (Promokit 299,- Kč, Premium 899,- Kč).


tlacitko-vlozit-inz


Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *