Kromě prostoru pro inzerci vašich nemovitostí vám bezrealitky.cz pomůže nově také se službami, které jsou nezbytné pro dokončení transparentního obchodu. V případě, že prodáváte či kupujete nemovitost, číhá na vás několik hrozeb. Na co si dát pozor a jak zamezit například ztrátě části nebo dokonce celé kupní ceny?


1. Jak funguje příprava kupní smlouvy?

V rámci zrychlení celého procesu se při vypracování této smlouvy komunikuje telefonicky s advokátní kanceláří, která po dodání potřebných podkladů vyhotoví kupní smlouvu do 5 pracovních dnů. Pokud jste v časové tísni a je pro vás nezbytné dodání dokumentů v co nejkratším intervalu, je možné zažádat si o expresní dodání do druhého pracovního. Smlouva je zpracována od dodání posledních dokumentů ovšem za příplatek 50 % z ceny. 

Po objednání služby vystavujeme zálohovou fakturu, po jejímž uhrazení vás oslovuje advokátní strana, která vás provede celým obchodním případem a připraví pro vás smluvní dokumenty na míru vašim požadavkům.

2. Jak rychle a za kolik dostanu kupní smlouvu přes bezrealitky.cz?

Smlouvu na míru vašemu případu vám připraví naši advokáti za 2.990,- Kč. Součástí smluvních dokumentů bude také předávací protokol a návrh na vklad do katastru nemovitostí.

Za poplatek 1.500,- Kč zpracujeme také smlouvu budoucí kupní nebo rezervační. V rámci advokátní kanceláře nabízíme také advokátní úschovu včetně úschovy listin za 3.990,- Kč.

Všechny tyto výše sepsané dokumenty jsou obsaženy v rámci kompletního balíčku služeb za cenu 9.990,- Kč, který navíc zahrnuje 60 minutovou osobní konzultaci u advokáta včetně kompletní přípravy dokumentace a ověření podpisů všech zastupujících účastníků.

Zakládáme si na tom, aby smlouva byla zpracována skutečně kvalitně a hlavně – podle stanov nového občanského zákona.

Při řešení komplikovanějších obchodních případů si advokátní kancelář vyhrazuje právo na delší dobu vyhotovení smluvní dokumentace v závislosti na zapracování všech podstatných skutečností týkajících se daného případu a tomu taktéž upravit cenu objednaného balíčku.


Centrum_Sluzeb


Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *