Na bezrealitky.cz můžete nyní kromě prostoru pro inzerci využít také doprovodných služeb, které jsou nezbytné pro dokončení transparentního obchodu. Takřka vždy je dobré mít kvalitní smlouvu zpracovanou na míru vašemu konkrétnímu případu a zamezit tak  potenciálním hrozbám, jako například zničený byt bez nároku na náhradu škod, apod.


1. Jak funguje příprava nájemní smlouvy?

Vaši žádost o zpracování právních dokumentů předáváme právníkům po zaplacení zálohové faktury. Obratem se s vámi zástupce advokátní kanceláře spojí, aby mohl připravit kvalitní nájemní smlouvu na míru vašim požadavkům a představám. Telefonické konzultace jsou zahrnuty v rámci rychlých příprav smluvních podkladů jsou zahrnuty v ceně.

2. Jak rychle a za kolik dostanu nájemní smlouvu přes bezrealitky.cz?

Vždy se snažíme, aby smlouva byla připravená v co nejkratším čase. Zpravidla ji advokát dodává do 5 pracovních dnů. Víme, že může být proces pronájmu nemovitosti velice rychlý, a proto jsme připraveni smlouvu připravit také obratem, aby mohlo dojít k předání bytu a převodu financí. V takovém případě smlouvu dodáváme do druhého pracovního dne od dodání posledních dokumentů za příplatek 50 % z ceny. Základní smlouvu vám připraví naši zastupující advokáti za 990,- Kč. Součástí smlouvy je i předávací protokol, který udává, co vše je součástí předávané nemovitosti.

Alternativou pro složitější obchodní případy je nabídka zpracování nájemní smlouvy za 1.990,- Kč, která v sobě zahrnuje navíc  30 minutovou osobní konzultaci s advokátem. Takový způsob zpracování smlouvy navrhujeme těm, kteří chtějí připomínkovat smlouvu jak ze strany majitele, tak i zájemce. Zde také doporučujeme v rámci férového jednání, podělit se o náklady na vyhotovení dokumentů na obou stranách obchodu.

Zakládáme si na tom, aby smlouva byla skutečně zpracovaná kvalitně a hlavně – podle stanov nového občanského zákona.

Při řešení komplikovanějších obchodních případů si advokátní kancelář vyhrazuje právo na delší dobu vyhotovení smluvní dokumentace v závislosti na zapracování všech podstatných skutečností týkajících se daného případu a tomu taktéž upravit cenu objednaného balíčku.


Centrum_Sluzeb


Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *