Od včerejšího večera (21.02.2015 19.00h.) můžete nově vkládat inzeráty a hledat nemovitosti na nových stránkách bezrealitky.cz. 

Jak jsme již psali, snažili jsme se hlavně  o jednoduchost a přehlednost stránek. Věříme, že všichni návštěvníci ocení, že stránky jsou nově responzivní na všech typech mobilních zařízení.

Budeme velice rádi, když nám sdělíte vaše pocity z nových stránek a podělíte se s námi o vaše návrhy a přání. Stejně tak nesmírně oceníme, pokud nás upozorníte na chyby a případné obsahové nedostatky.

Infolinka bezrealitky.cz je vám plně k dispozici.

Kontakt: info@bezrealitky.cz, 420 734 805 975.

 

 1. Jiří Zíka says:

  Bohužel ovšem na nové verzi stránek nelze k inzerátu přidávat fotografie. Může to autor prosím co nejdříve upravit? Až se můj inzerát propadne na spodní příčky, nebudou mi tam fotky k ničemu. :-(

  • Dobrý den, fotografie by se měly k inzerátu bez potíží vložit při nahrávání. Můžete problém blíže specifikovat? Případný popis chyby prosím pošlete na info@bezrealitky.cz, budeme vás kontaktovat. Děkuji. Za bezrealitky.cz, Jana.

   • Dobry den, mam uplne stejny problem. Nelze mi do nove vytvareneho inzeratu vlozit ani jedna fotografie.
    Kliknu na nahrat fotografie, vyberu foto z adresare, kliknu otevrit (nebo 2x kliknu), okno se zavre, ale zadne foto se nenahraje.

    • Dobrý den, napište nám prosím blíže informací na info@bezrealitky.cz. Nejlépe prosím internetový prohlížeč a jeho verzi, abychom situaci mohli nasimulovat a zjistit příčinu problému. Děkuji. Za bezrealitky.cz, Jana.

 2. geronimo says:

  dobrý den,jsem na serveru poprve, po uvodnim nadseni jsem schladl.Napsal jsem na cca 5-10 inzeratu a ani jedna odpoved.Stacilo uvest tel. cisla ale tohle….

  • Dobrý den, zřejmě si majitel nepřeje být kontaktován na přímo. Často inzerenti schovávají své kontaktní údaje proto, že je doslova atakují zprávami a telefonáty realitní makléři, kteří se jim vtírají s nabídkou svých služeb. Buďte prosím trpěliví při čekání na odpověď. Děkuji za pochopení. Za bezrealitky.cz, Jana.

 3. Karel Ruský says:

  Dobrý den, také máme stejný problém, nemůžeme nahrát nové fotografie do inzerátu prodej RD a je chybně uvedeno místo domu, je v nadpisu napsáno Opava-Kylešovice a přitom se jedná o obec HLAVNICE okr. Opava, kraj Moravskoslezský děkuji za odpověď Karel R.

  • Dobrý den, Vaším dotazem se už zabývá kolegyně, která Vás bude kontaktovat. U inzerátu máte v tuto chvíli 16 fotografií, lokalitu opravíme po dohodě (zřejmě došlo k chybně zadaným údajům při vkládání inzerátu). S pozdravem, Jana, bezrealitky.cz.

 4. Karel Ruský says:

  Dobrý den, děkuji za odpověď, lokalita domu je opravena. Fotografie ale stále nelze do inzerátu nahrát, vymazat foto je možné, ale vyměnit a nebo nahrát nové nelze. Přesně tak, jak popisuje pán viz výše. Kliknu nahrát fotografie, vyberu z adresáře, kliknu a okno se zavře a nic se nenahraje. Děkuji za odpověď

  • Dobrý den, zřejmě to vypadá, že máte zastaralou verzi internetového prohlížeče, který je nekompatibilní s webovými stránkami. Kolegyně ze zákaznické podpory bude reagovat na Vaši emailovou adresu. Děkuji, Jana, bezrealitky.cz.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *