Stěhování do nového bydlení bývá spojeno se spoustou zařizování. Jedním z nich je i přepis smluv na odběr energií, které vás zkrátka nemine.

Pokud chcete ušetřit čas a vyřídit přepis energií z pohodlí domova, nabízíme vám k využití webovou aplikaci prepisenergii.cz. Služba nabízí vlastní aplikaci, která je velmi intuitivní. V pár krocích vyplníte údaje o Vás a místě, kde budete energie odebírat, takže vám celý proces nezabere více než pár minut. Aplikaci prepisenergii.cz můžete využít bez ohledu na to, jaký dodavatel doposud na odběrné místo dodával energie.

Jak postupovat?

Přepis energií můžete začít řešit ve chvíli, kdy budete mít k dispozici kupní nebo nájemní smlouvu, kterou přiložíte jako podklad k prováděnému přepisu. Dokument je zapotřebí pouze pro ověření vztahu k nemovitosti, aby nedošlo k převodu energií na nesprávné osoby.

Pro vyplnění údajů o odběrném místě vám pomůže vyúčtování nebo smlouva původního zákazníka, kde naleznete technické údaje o elektroměru nebo plynoměru. Zároveň je vhodné, abyste pro přepis smlouvy měli k dispozici aktuální stav měřidla, nejlépe odsouhlasený s původním zákazníkem.

Nové odběrné místo musí odhlásit původní zákazník, abyste mohli vy zažádat o novou smlouvu u vybrané energetické společnosti. V případech, že již nejste s původním zákazníkem v kontaktu, vyplníte pouze přihlášení s využitím formuláře čestného prohlášení, který poslouží pro ukončení původního smluvního vztahu.

Pro dokončení přepisu si můžete vybrat z těchto tří variant:

  1. Zaslání e-mailem s vytištěním dokumentů pro podpis u vás doma
  2. Zaslání vytištěných dokumentů od innogy na Vaši adresu s odpovědní obálkou
  3. Dokončení na zákaznickém centru innogy.

Pokud nevíte, jak jednoduše a rychle vyřídit přepis vašich energií, neváhejte se obrátit na naše zákaznické centrum služeb +420 226 219 939 nebo e-mailem na sluzby@bezrealitky.cz.


Centrum_Sluzeb


[Tento článek byl zpracován ve spolupráci s energetickou společností innogy, která je partnerem bezrealitky.cz.]

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *