Bezrealitky.cz je inzertní portál, který je určen pro všechny, kdo se rozhodli řešit si prodej či pronájem nemovitosti sami – bez pomoci realitní kanceláře. Na trhu působí už od roku 2007 a od začátku se profiluje jako alternativa pro ty, kdo chtějí hladce a snadno uzavřít obchod. Není to nástroj pro hromadné ničení realitních kanceláří a práce makléřů. 

Chcete vědět, jak stabilní bezrealitky.cz na trhu jsou? Jaká je na webu konkurence? A máte představu, kolik zájemců můžete inzercí získat? Máme pro vás pár čísel, které vám ukáží, jak si bezrealitky.cz stojí.


Víte, že… ?

… měsíčně přijde na stránky bezrealitky.cz až 1 500 000 návštěvníků. To je cca 50 000 návštěvníků hledající nemovitost každý den. Pro srovnání – na začátku spuštění stránek bylo návštěvníků asi 7 000 za den.


… tím, že odpadá třetí strana, která může celý proces transakce prodlužovat, zkrátíte dobu uzavření pronájmu či prodeje nemovitosti. Se zájemci jednáte přímo vy. Vše je transparentní a snadné.


… denně přibude na stránkách více než 100 nových nabídek od majitelů. Měsíčně je to více než 3 000 nabídek.


… na nabídku pronájmu nemovitosti zareaguje průměrně cca 50 zájemců. Doba zveřejnění takového inzerátu je průměrně 2 dny.


…  u atraktivních nabídek se doba inzerce zkrátí na pouhý na 1 den a zájemců je několik set.


tlacitko-vlozit-inz


 

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *