První dojem z webové stránky je důležitý pro každého uživatele. Během pár vteřin se chceme zorientovat a najít, co hledáme. U inzertních portálů je navíc důležité, aby stránky byly intuitivní, kategorizované a aby každého bavilo se na stránky vracet a prohlížet si inzeráty ostatních i spravovat ty vlastní. Pro ty z vás, kteří třeba tápou, kde co na stránkách bezrealitky.cz hledat, jsme připravili malý seriál o tom, jak se zorientovat a najít rychle to, co chcete.

Dnes rozebíranou stránkou bude stránka úvodní, neboli domovská, jejíž anglické označení „homepage“ se běžně užívá i v češtině.

Panel se záložkami a hledáním

Daný panel si můžeme pomyslně rozdělit do 3 částí. V části „1“ nalezneme záložky Vyhledat, Vložit, Novostavby atd. až po Moje bezrealitky. První zmiňované slouží především zájemcům o bydlení, tedy těm, kteří na stránkách hledají. Záložky Affiliate a Moje bezrealitky pak těm, kteří se aktivně podílejí na obsahu webu. Vložíte-li tedy na bezrealitky inzerát, záložka Moje bezrealitky se stane rozhodně jednou z Vašich klíčových záložek.

horni panel bezrealitky

Druhá část panelu je určena vyhledávání (2). Zadáním lokality a parametrů můžete hned z hlavní stránky nalézt inzeráty vyhovující Vašim požadavkům. Je to snadné a rychlé. Třetí část slouží k rychlému vložení inzerátu. Kliknutím na tlačítko „Vložit inzerát“ (3) budete přesměrováni k procesu vkládání. Jak je tedy patrné, panel se záložkami a hledáním je určen všem uživatelům a je dobré se s ním seznámit.

Nové bydlení, Nejnovější inzeráty, Atraktivní nabídky

Pod panelem se záložkami a hledáním se vyskytuje v levé části sekce Nové bydlení (1). Zde můžete najít ve 4 boxech miniatury aktuálních developerských projektů, které reprezentují výběr z nabídky ze serveru iDeveloper. Kompletní nabídku ze serveru iDeveloper pak lze nalézt pod záložkou Nové bydlení v horním panelu domovské stránky či přímo na stránkách ideveloper.cz.

Nejnovější inzeráty (2) ukazují v aktuálním čase nejnověji vložené inzeráty. Touto sekcí proběhne každý vložený inzerát. Pod Novým bydlením i Nejnovějšími inzeráty se nachází sekce Atraktivní nabídka. Zde kolují inzeráty, které byly aktivovány balíčkem Promokit. Atraktivní nabídka (3) umožňuje tímto posílenou prezentaci inzerátů a zvýšenou možnost zaujmout.

stredni panel bezrealitky

Dolní část homepage

Ve spodní části domovské stránky se nacházejí důležité a užitečné odkazy související s inzercí. Můžete zde nalézt vzorové smlouvy, cenové mapy, odkaz na naše facebookové stránky (1) atd. Úplně dole na stránce pak můžete najít smluvní podmínky, ceník inzerce, kontakt na nás, odkaz na informace o webu bezrealitky a další přínosné odkazy (2).

spodni panel bezrealitky

Homepage jako taková je stránkou velmi komplexní, každý uživatel by již na ní měl najít to, co hledá, nebo být díky ní vhodně přesměrován. Věříme, že se Vám dosud dařilo homepage efektivně využít a v případných nesrovnalostech Vám poradil tento článek.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *