Pokud máte konkrétní představu o nemovitostech, o které byste měli zájem, pak se Vám určitě bude hodit záložka „Vyhledat“. Ta totiž nabízí větší škálu možností pro hledání nemovitostí, než jakou nabízí zadávání parametrů přes homepage.

Záložka „Vyhledat“ je před začátkem jakéhokoli hledání rozdělena do 2 základních částí. V levé části (1) je panel umožňující podrobnou definici požadavků na nemovitost, a to i díky dodatečným parametrům, ke kterým se dostanete po kliknutí na „Více parametrů hledání“. Pravá část (2) slouží k možnosti vybrání preferovaného umístění nemovitosti přímo na mapě. Mapu lze zvětšovat dvojklikem, alternativně pro nastavení přiblížení pak může posloužit i přímo vložená možnost „přiblížit/oddálit“ (3) v pravé části mapy. V levé horní části mapky (4) se nachází nástroj pro ty, kteří si s mapou rádi hrají. Lze tak vybrat konkrétní oblasti zájmu, a to přímo ohraničením upřednostňovaných lokalit. Více o ohraničení lokality ZDE.

Vyhledat

Jakmile je Vaše definice hledání uspokojivá, kliknutím na tlačítko Vyhledat se zahájí prohledávání všech odpovídajících inzerátů vložených na bezrealitky.cz. Výsledky hledání pak naleznete pod mapou. Zde můžete zvolit řazení nalezených nemovitostí i počet zobrazených výsledků na stránce.

Ve výpisu nemovitostí (5) uvidíte u každé nemovitosti základní informace a popis nemovitosti. Oranžově podbarvené nabídky jsou tzv. zvýrazněné, tedy jejich zadavatel se rozhodl je na stránkách více propagovat. Jste-li přihlášeným uživatelem bezrealitky.cz, není nic jednoduššího, než si vyhovující nemovitosti pomocí tlačítka „Do oblíbených“ uložit a mít k nim vždy jednoduchý přístup z vlastního uživatelského účtu Moje bezrealitky. Za povšimnutí také stojí štítky „ověřený uživatel“ a štítky udávající energetickou náročnost budov. Status „ověřený uživatel“ souvisí s registrací ve službě MojeID (bezplatná služba s cílem garantovat totožnost uživatelů internetu, více ZDE).

Pod mapou

Záložka „Vyhledat“ umožňuje hledat jak jednoduše, tak i definovat spoustu doplňujících a konkrétních informací. Věříme, že k příjemnému hledání a hlavně nalezení vyhovující nemovitosti poslouží i Vám.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *