Ja jsem prodavala byt v Praze pres RK CZBG (sidlo v Pardubicich) a vetsi amaterismus jsem jeste nezazila! Pri prvnim setkani jsme okamzite sepsali smlouvu o exkluzivite, ovsem dalsi akce uz takto pruzne zdaleka nebyly. S kazdou smlouvou byl problem – byly to vzory, ktere RK pouzivala pri kazdem prodeji, takze jsem stravila spoustu casu lustenim krkolomne napsanych dokumentu. Pokud si platim RK, tak bych si predstavovala, ze mi smlouvy usiji na miru a ochotne vysvetli. Lide z CZBG mi vsak nebyli schopni vysvetlit ani sve ubohe predohy; jejich komunikace s bankou byla take tristni. Navic se neustale az do okamziku samotneho prodeje objevovali nove a nove popolatky. Dokonce jsem si sama platila i znamky na katastru (to v provizi RK zahrnuto udajne neni)… Prodej se silene vlekl a nakonec byl dost vyhroceny… No jeste, ze uz to mam za sebou. Rada pro vas – CZBG rozhodne NE!

napsala Eva, 03.08.2008

Převzato z http://www.bydleniprokazdeho.cz/

 1. Lukáš Kubišta says:

  Mám negativní zkušenost s CZBG real, s.r.o.. Po podpisu rezervační smlouvy a složení zálohy dál nabízely předmětnou nemovitost jiným zájemcům, inzerovaný typ neodpovídal (nikoliv dům, ale chata k rekr.účelům) a díky tomu ani nebyla cena seriózní, protože na nemovitost existovaly 2 předchozí odhady na cenu, za kterou následnětaké odhadce mé banky odhadl cenu. Banka samozřejmě nebude dávat hypotéku na chatu za cenu, za kterou není prodejná.

  Na základě tohoto jsem nejdříve šel na osobní setkání se zástupci CZBG (oběma jednateli) a písemně před lhůtou rezervace požádal o vrácení zálohy (nenabízení bylo též v rezervační smlouvě).

  Zástupci mou žádost přijali (písemně po nedohodnutí se ústně) a dál nepřišlo od nich žádné písemné vyjádření. Zplnomocnil jsem tedy svého advokáta. Ten poslal CZBG dopis, na který neodpověděli ani jemu.

  Předpokládám tedy, že firma CZBG není solventní a bylo byvhodné najít více věřitelů a právně vymáhat své pohledávky.

  • Jiřina Kolihová says:

   Dobrý den mám také velmi špatnou zkušenost z CZBG.Žádám je také o vrácení rezervačního poplatku.Už od roku 2011.Nikdo jsemnou nekomunikuje.Ani z mojí advokátkou mohu jse zeptat zda to ve vašem případě dopadlo dobře, nebo také stále čekáte na nějakou odpověď z CZBG.Děkuji Kolihová

   • Jan Mahr says:

    Dobrý den. Reaguji na Váš příspěvek ohledně nevrácení rezervační kauce.Mám stejný problém s touto RK.celá věc už je na Státním zastupitelství.Jestli máte zájem o spolupráci, prosím odpovězte. Mahr.

    • Mgr. Ivona Vodičková says:

     Vážený pane Mahr,

     prosím napište mi na Vás emailový kontakt popř. telefon na můj email ivona@akvodickova.com. Rádi bychom s Vámi spolupracovali ve věci trestního řízení, které vedete. Máme stejnou zkušenost s CZBG a panem Ďalogem.

     Děkuji.

     Mgr. Ivona Vodičková

    • Jiřina Kolihová says:

     Dobrý den reaguji na vaši žádost ze špatnou zkušeností z CZBG omlouvám jse,že píši tak dlouho.Váši negativní zkušenost z realitkou jsem našla až nyní v případě vašeho zájmu mně kontaktujte na mail Děkuju Kolihová

 2. Petr Birčák says:

  Dobrý den dovoluji si připojit také příspěvek k realitní kanceláři CZBG. Pomáhám známému s prodejem domu. Pan Suchochleb, který zastupuje realitní kancelář CZBG si se mnou domluvil prohlídku nemovitosti. Prohlídka proběhla bez problému a pana Suchochleba jsem upozornil na to, že si majitel nepřeje, aby nemovitost inzerovala další realitní kancelář, protože nemovitost již inzerovala realitní kancelář DUMREALIT.cz, se kterou mám velice kladné zkušenosti. I přes zákaz inzerce, se druhý den objevil dům na portále sreality.cz, kdy jej tam umístil p. Suchochleb z CZBG. Poté se neštítil také napštívit majitele nemovitosti a pokusil se na něj udělat podvod s prodejem domu. Jsem velice rád, že jsem pána, který v pokročilejším věku a pan Suchochleb toho chtěl zneužít, přesvědčil, aby nenaletěl podvodníkovi z realitní kanceláře CZBG.

 3. Kateřina (nebo Cathie?) Ryan keltske9 hudby. Z kopamlice CD keltske9 hudby pro matky, nebo mateřstved, nebo něco takove9ho VA:F [1.9.13_1145]please wait…VA:F [1.9.13_1145](from 0 votes)

 4. Květa Coufalová says:

  Dobrý den připojuji se k nespokojeným klientům realitní společnosti CZBG s.r.o.Dne 30.11.2012 jsem zaplatila poplatek 4990.-Kč.Do dnešního dne nebyl podán jediný inzerát.Proto pozor nenaleťte také a zejména pozor na pana Antonína Dušátka realitního makléře této společnosti.

  • Eva Červená says:

   Dobrý den,také jsem v listopadu 2012 zaplatila za dosud neuskutečněnou inzerci CZBG.Pochopila jsem,že je nás více,bylo by dobré se kontaktovat a domluvit na jednotném postupu.Pokud jste už absolvovali nějaké řízení proti této firmě,ozvěte se laskavě na můj mail.

   • Lucie Tenglová says:

    Dobrý den, také jsem v září 2012 naletěla a zaplatila 5000,- za neuskutečněnou inzerci. Na email nereagovali a telefonovat jsem se tam ani nepokoušela. Ráda se k vám připojím.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *