240_key_success.jpg

Katalogy, produktové listy, noviny, inzerce, přímý kontakt, internet, reklama přímo na místě vzniku nových projektů.
To nejsou zdaleka všechny možnosti, před nimiž stojí každý, kdo se rozhoduje pro koupi nemovitosti, tedy bytu nebo domu. Málokterý zaměstnaný člověk sleduje denně dění na realitním trhu, má ucelený přehled o cenách, ví o všech akčních nabídkách a možnostech. Neví, jak a kde sehnat hypotéku, kde a podle čeho si byt vybrat, nevěří vizualizacím a zná jen podobu stavby, kde by chtěl strávit třeba celý svůj další život.

Většinou ví, která lokalita je atraktivní nebo jak velký byt chce. A téměř vždycky ví, jaký byt si může dovolit.

Ať je na tom s vědomostmi či financemi jakkoli, postup zvolí většinou jeden – obrátí se s žádostí o služby na realitní kancelář. A tím si vlastně „koupil“ mimo jiné i vstupenku na ďábelskou jízdu na kolotoči. Nejen že si sáhne pěkně hluboko do kapsy, ale zaplatí dokonce i za služby, nad nimiž nemá většinou kontrolu, nebo – v nejhorším případě – za služby, které ani neobdrží.

Naštěstí se ale váhavému člověku nabízí řešení, díky němž si může prodat či koupit byt sám, rozuměj bez zásahu realitní kanceláře. Na internetu se objevil zajímavý projekt, podpořený zahraničními zkušenostmi. Na www.bezrealitky.cz si zkrátka zadáte inzerát, pokud byt prodáváte, nebo prohlédnete nabídku podle jednoduchého a přehledného systému klíčových slov, pokud byt hledáte. Získáte zde navíc další potřebné formuláře, rady a informace, jež zde poskytují externí spolupracovníci – právníci a realitní odborníci.

Možná vám buy viagra online prodej nebo koupě zabere trochu víc času, ale i to je relativní; a navíc se tak vyhnete mnohým rizikům, jako je nekvalifikovaný realitní makléř, asertivní realitní makléř, nezodpovědný realitní makléř, různící se cenová nabídka vašeho domu a bytu od „aktivního“ realitního makléře apod. Samozřejmě, není to pravidlo, jen riziko. Na celou transakci si dohlížíte sami, i cenu regulujete sami, proto se vlastně spoléháte jen na to jediné, čemu skutečně věříte – sami na sebe.

Největším problémem realitních webových serverů obecně, stejně jako jakékoli jiné formy inzerce je, že jeden objekt – byt nebo dům – nabízí většinou několik kanceláří a často i za několik cen. Nemáte možnost kontrolovat správnost a přesnost údajů a co je nedůležitější, ani jejich aktuálnost. A tomu všemu může bezrealitky.cz předejít, nebo alespoň je na dobré cestě. Výsledky budou patrné časem.

Kristina Vacková

Development News

editorka

 

  1. Karel Honisch says:

    byt 2 + 1 Praha7,cca 94m,soukromý majitel za dvougrsonieru,nejlépe družstevní,na Novodvorské a okolí.

  2. Ha ha… to jsou fakt rady do zivota.
    A ja mam pro Vas dalsi… nakupujte a prodavejte na burze, nepotrebujete burzovniho maklere, vzdyt si sami muzete precist o vyvoji akciovych trhu… LOOOLLL

  3. Jiří Rychtařík says:

    Hledáme byt 2+kk nebo 2+1 k pronájmu do 10 000kč včetně poplatků a bez kaukce.Na lokalitě nezáleží ( Praha ).Klidně i nezařízený.2 osoby + dvouletá dcerka.Dost spěchá díky za případné nabýdky.720 382 399,720 646 033.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *