1. no, nevím co je na Vašem příspěvku pravdy…??? spíš byste mohla napsat z jaké jste realitní kanceláře!! už jsem navštívil i Vaše stránky a chovat se takhle uboze Vás hodně diskredituje

 2. Martina says:

  Dobrý den,

  ráda bych potvrdila, že realitní kancelář Avareal jsou podvodníci. Vyhlédli jsme si krásný byt, který měl 86 m2. Vše bylo v pohodě. Až do doby, kdy za námi přišla realitní makléřka a sdělila nám, že se pan majitel nějak „upsal“ a že ten byt je cca o 10 m2 menší. No už to bylo rozjeté, řekli jsme si – byt se nám líbí… No tak jo, ale slevíte nám. Tak jsme se domluvili na slevě 40.000,- Kč. Pak jsme zaplatili odhad a zjistili jsme, že byt má místo 86m2 jen 68m2. Což se nám dost nelíbilo. Takže jsme odstoupili od prodeje. Dnes když se kouknu na internet tak byt znovu nabízí a překvapivě s 86m2, který ten byt opravdu nemá.

  Kdyby ten byt neprodávali opět se špatnými metry, tak věřím, že se majitel „upsal“, ale teď už fakt ničemu nevěřím.

  Dejte si velký pozor a vše si před každým placením a podepsáním smlouvy zjistěte – velikost bytu, ať Vám ukážou kupní smlouvu, výpis z katastru atd.

  Šťastné a bezstarostné nakupování bytu přeje M.

  • Malá rada pro Vás. Chce to pečlivější výběr RK. Jsou opravdu super realitky o kterých můžete zjistit reference. Pokud si vyberete RK o které nic nevíte nemůžete nic zjistit pak bych do toho asi nešla.

 3. Martina says:

  Světe div se – asi stačí napsat jeden komentář na internet a hned se uvedené metry v nabídce změnily za správné. Jsem ráda za ty, co budou chtít byt kupovat.

  Mějte se bezva. M.

 4. Vážená slečno,paní,dámo,,,,, možná nejste s určitým jednání,vyřizováím spokojená, ale proč ihned kritizujete Vy jste tak úplně bez chyby, že vše děláte na 100procent, všichni jsou jemn lidi a vše se dá řešit komunikací, pokud máte něco co se nelíbí či podezíráte, že by Vás chtěl někdo okrást tak proč to neřešíte ihned na místě, ale pomlouvat, kritizovat typická česká povaha!!!!!

  Zkuste se občas na sebou zamyslet!!!

  Prodeje nemovitostí -nákup není to jen tak jednoduché jak to vyplyne z úst Já si to prodám sám/sama, ale z 10ti lidí možná jeden při náhodě prodá, AVAREAL solidní bez potíže, zařídí, pomohou a výjdou vstřícnost klinetům.

  • Prosím, aby pisatelka Jana opět začala chodit do školy a naučila se pořádně gramatiku a český jazyk vůbec. Jen doufám, že nejste makléřka a nejste tak hloupá, jako v gramatice.

  • paní Martina ale nekritizuje!!! Ona jen předává svou zkušenost s Avareal. Vždyť proto tu ty stránky jsou, ne? Bože!

   • martyn says:

    Paní Martina je jedna z mála, která věci zveřejnila, bohužel Avareal není to pravé ořechové pro seriosní obchody, proč také, když je doloženo policejní vyšetřování proti vedení této společnosti, ale už i obvinění.To že makléři uvedené společnosti zřejmě netuší, koho zastupují a pokud ano, pak o to je to horší, je to ďábelská past na klienty a jejich nemovitosti. Co si totiž o tom více myslet, když vedení společnosti zneužije prostředků svých klientů a není to malá částka, skoro 500 mil. Kč a dále se na trhu nabízí jako firma, která je seriosní, zodpovědná,mezinárodní….vzít bič a zahnat je rychle za katr, ruce pryč a čistit společnost od těchto podnikatelů s nekalými úmysly.

 5. pozor avareal says:

  Pozor na Avareal, udělali mi smlouvu zvlášť na dům a zvlášť na pozemek, výpovědní lhůta se musí dát dva a půl měsíce před vypršením jinak to běží zase na půl roku dál, jsou to šmejdi a končím snima,
  dám to do důmrealit, už jsem snima mluvila a daleko lepší jednání a vše narovinu, vše mi ukázal, a vysvětlil,
  takže AVAREAL NEBRAT!!!!

  • Tak na Dumrealit si dejte dobrý pozor,ze začátku bezva makléř,později přivedl svého kamaráda jako kupce, 2 měsíce nám blokoval dům a světe drž se,nám řekl,že pán složí rezervaci 80000kč a když obchod neproběhne ,dostaneme 40000kč za blokaci.Nakonec jsem chtěla vidět rezer.smlouvu,on s ním sepsal poplatek 5000kč a když dům nekoupí,peníze mu budou vráceny.Jasný podvod na nás,blokovali prodej domu a mezitím makléř sháněl další kupce,měl další dva měsíce k dobru.Když jsem ho otravovala,řekl mi,ať ho teď nechám být,že má těžce nemocnou přítelkyni a tatínek mu umírá na rakovinu.Což jsem už slyšela od dvou dalších makléřů od jiných RK.Pak ještě Avareal- měla jsem zájem o dům,chtěla jsem vědět č.p.Prý je to číslo 5.Na katastru jsem zjistila,že je na dům zástava a majitel je paní H.Na to mi makléř řekl,že číslo 5 už nestojí,že je na něm postavené číslo 18 a majitel je jiný.A že mám další štěstí,protože dům je rekreační objekt ,ale opomenutím majitele či ůředníka došlo k chybě a dům má číslo popisné,tudíž je to dům k bydlení,což je výhoda.No nekupte to.

   • Indah says:

    Tolina / prfd jsi vykopla modere1torku Vladku Kuralovou, je to pvarda?Eva Aichmajerove1: Rozhodně ne a ani nevedm, že bych mohla medt takovou moc. O pozicedch modere1torů rozhodujed dramaturgove9 a vedened a to je1 opravdu nejsem. Je1 jsem do soutěže Nekonečne1 šance vyhre1la konkurz a nahradila Petra Slancovou, ktere1 moderovala po boku Vlasty Korce přede mnou, takže o nahrazened Vlaďky nemůže bfdt ani řeči.

   • Marta Kolářová says:

    Dům realit, Avarel a spousta dalších jsou velice vychytralí amatéři. Stačí si zjistit, kdo to dělá.

    • AVAREAL says:

     Vážená paní Kolářová,
     Váš odsudek pramení z nějaké konkrétní zkušenosti? Pokud ano, pokud se Vám zdá, že AVAREAL nebo některý z našich makléřů nepostupoval dostatečně profesionálně, sdělte nám laskavě své dojmy. Rádi na základě Vaší zkušenosti zkvalitníme své služby. V databázi našich klientů ale Vaše jméno není.

 6. Alena Švehlová says:

  Dobrý den,
  i já mám osobní zkušenosti s firmou avareal musím podotknout jen dobré. Před časem jsem s touto firmou uzavřela zprostředkovatelskou smlouvu, samozřejmě že prodej neproběhl během měsíce protože jak všichni víme nejsou peníze, ale ochota se kterou mě manželé Kubincovi ze Stříbra zástupci firmy Avareal ovšem informovali mě šokovala. Jsou to opravdu lidé na svém místě a prodej nemovitostí s nimi vřele doporučuji, informovali mě o stavu prodeje pravidelně ať byl zájem nebo ne. Samozřejmě musím přiznat, že po přečtení podobných stránek jako jsou tyto jsem byla značně znepokojená a ihned manželé Kubincovi kontaktovala a ti mě ujistili, že vše probíhá v pořádku. Dnes je nemovitost prodaná, penízky jsou na účtu a já můžu firmě Avareal respektivě panu a paní Kubincovým ze Stříbra jen poděkovat. Takže lidičky nevěřte jen negativním názorům ať se pak zbytečně netrápíte jako já.

 7. Dobrý den, já mám též jen ty nejlepší zkušenosti s Avarealem. Kupovala sem přes ně doměk za Prahou a jak už tady bylo psáno informovali mě i o tom jak rychle tam roste trávník, když to přeženu a vše bylo pravdivé, žádné podvody !!! Postarala se o mě paní Kozová a to doslovně, vždy za mnou kamkoli přijela a odvezla na prohlídku, zkrátka dělala vše proto abych byla spokojená. Navíc mají podle mého názoru nejlepší obchodní systém…a to myslím tím, že jsou po celé republice a informace mezi sebou si předávájí rychlostí blesku. BYL TO S NIMI ZKRÁTKA BEZSTAROSTNÝ KUP a všude je doporučuji. Určitě jako všude, záleží na člověku samém jak naloží se svými možnostmi. KS P:S: já mám zase nejhorší zkušenosti s realitkou REMAX, makléř co se mi věnoval byl podvodník na 3 km.

 8. jiří kubeš says:

  jsem v šoku co se mě stalo, nechci to tady rozebírat ale avareal už nechci ani vidět, je jasné že je to o lidech a po stížnosti na postup jsem zjistil že tam drží při sobě a to jen proto že jim jde o peníze, jsou to hajzlové.

  • Michal says:

   Pan Kubeš je v šoku z „toho“ co se mu stalo, ale nechce „to“ raději rozebírat. Klasická česká špína. Možná že si objednal nějakou službu a pak nechtěl zaplatit. Možná, že i jinde objednává a odchází bez placení. Patrně mu jde jen a jen o peníze. No řekněte, není to hajzl?

  • Koník Adam says:

   Vážený pane Kubeš, jen to rozeberte ať víme, jestli jste hajzl nebo ne( asi ano) , jinak by jste to rozebral a nekritizoval

 9. Dobrý večer, budu od Avareal kupovat byt. Nevím, zda peníze skládat na účet do úschovy jejich advokáta nebo raději použít jiného nezávislého notáře (advokáta), prosím máte s jejich advokátem zkušenosti?

  • tomáš says:

   Doporučuji vázaný účet v bance, který bude podmíněný převodem na Vaši osobu. Jakmile bude výpis z katastru, tak se peníze okamžitě pošlou.

   • matyáš says:

    doporučuji úschovný účet advokáta, podložený úschovní smlouvou, advokát pak je vázán povinností vyplatit peníze dle této smlouvy.Avareal nabízí úschovný účet právního zástupce, ale smlouvou to nepodloží,protože se jedná jen o skrytý bankovní účet, s kterým disponují skrytě proto, že jsou v exekuci. Fakt že se prezentují jako silná akciovka je k smíchu, protože stačí nahlédnout do výpisu katastru a je vidět, konkrétně na uvalené exekuci na jejich zámek v Teplé, a je víc než jasné, kam obchody můžou vést.Podobných kauz je hodně a proto bych byl ve střehu

  • Proč jejich advokáta? Vyberte si svého,nebo pokud nemáte,dejte do banky,je to dražší,ale jistota,ůložní smlouva atd atd.A nedávejte celou provizi předem,je to v podstatě rezervační poplatek.Dejte jim část a až budete mít všechno v cajku,pak jim dejte zbytek.Nemusíte podepisovat,co Vám předloží.Radím ,pokud to jde,nesmíte být líní,prodejte si sami,stejně budete běhat za advokátem,aby Vám zkontroloval,jestli je vše dobře a tak budete platit 2x.

   • Vansaw says:

    aj ja sa tesim na stare tvare a nonstop pokec o hrach :)neviem kde je ta pcvniia, ale mam pocit ze dakde tu za rohom :)skoda toho steinu :(

   • Vy jste asi magor slečno Ireno, nebo paní ? To je v celku jedno, Vaše rady jsou nahlouplé.. Vy se mi dostat do kanceláře a dělat chytrou, tak Vás vyvedu a nic Vám neprodáme. Vše má svá pravidla, rozhodně provizi byste platila celou, na to musí být dva kdo bude s tím rozdělením souhlasit a pokud potřebujete právníka, tak je to jen na Vás. RK je od toho, aby vše zajistila a nebude brát v potaz nějakou Irenu z Horní Dolní. Stejně si to sama neprodáte, bude Vás to stát peníze a ještě si naběhnete na nejakého typaře bytů….ale kdo chce kam, pomůžeme mu rádi :-)

    • Nemám sece zkušenosti s realitníma kancelářema. Jako právníka mě však děsí fakt, že si realitka přisvojuje právo přebírat od třetích osob plnění a to pak zájemci vyplácet. Znám řadu případů, kdy se prodávající s realitkami o peníze z prodeje soudí. Přitom nejčistší způson je notářská úschova nebo úložní smlouva v bance. Seriozní obchodní partner by určitě na osobním přebírání peněz netrval a ani by toto do smlouvy neuváděl. Osobně jsem v současné době nedoporučil švagrové takovou smlouvu uzavírat.

     • dulu ada gak teringin nak buat mcm dlm citer ompituh tu sblum tido nak baca buku kat anak..tp kannnn..tak pernahnye jadi sbb biasanya aku dulu tido dari anak..haishhh

     • Pán je právník? Jestli mu jde právo stejně špatně, jako jazyk český, Pánbůh s vámi :-)

     • Proč magor,to , že realitka neochraňuje kloienty,ale jen samotní sebe je známo a podloženo,jinak by každá přiznala co je všeobecně známo, že uložení peněz u Vašeho pravního zástupce nemá žádné jištění a ba naopak máte k těmto penězům volný přístup.Také to, že realitka sama často vše zdržuje aby minul čas ve smlouvě sepsaný jako včasný jinak blokační záloha padá je také celkem otřepaný.Pokud můžu doporučuji navrhněte prodávajícímu kupujícímu vše bez realitky a jen s notářem který je ze zákona pojištěn na 6 mil.peníze odeše na Fu a i prodejci až po dokončení obchodu.Mám právě čerstvou zkušenost,pokud by bla realitka férová nemá s notářem a penězi u něj problém,nezapomeňte většinou sou to s.r a ručí jen do uložené jistiny a ta je 200 tis.

  • AVAREAL says:

   Uplynul dostatečný čas. Můžete, prosím, oznámit výsledek ohlašovaného obchodu? Byly Vaše obavy oprávněné? Stalo se cokoliv negativního? Jste nespokojena s průběhem transakce? Děkujeme za vyjádření. AVAREAL

 10. Dobrý den, moje osobní zkušenost s Avarealem a konkrétně s paní makléřkou J.Brožovou je jedním slovem vynikající. Vše co jsem potřeboval bylo vyřízeno rychle a k mé absolutní spokojenosti. Na Českolipsku a Mladoboleslavsku mohu Avareal a paní Brožovou vřele doporučit!

 11. Dobrý den všem, chystáme se s manželem prodat byt a koupit dům, ale když čtu už druhý den, všelijáké recenze na realitní společnosti, mám pocit, že už tady nezůstala žááááádná solidní společnost!TO snad není možný, že jsme už jen národ podvodníku a šmějčkařů!!! kdyby jste někdo měl opravdu dobrou zkušenost, písněte.

  • AVAREAL says:

   Hezký den i Vám,
   souhlasím, že dojem z internetu je poněkud tristní. Ale odpovídá realitě? Myslím, že ne. Jako v každém jiném oboru najdete realitní kanceláře, poskytující velmi kvalitní služby a také realitní kanceláře, jejichž počínání budí rozpaky. My se snažíme poskytovat co nejlepší služby a podle referencí našich klientů se nám to docela daří. I když do dokonalosti máme samozřejmě daleko. Ale snažíme se. Ozvěte se na náš mail, rádi Vám poskytneme jakékoliv doplňující informace.
   AVAREAL

  • Leonie says:

   No tak to teda,fakt nic moc,ale necham sa prpkvaeit na jar.A co za fotografa toto fotil,tie fotky absolutne neprofesionalne a nic nevystihuju,takto to nafotim aj s mobilom

 12. Já pro naší firmu vyhledával pozemky a nemovitosti za účelem investic a opravdu jsem se alespoň u nás v Brně setkal s několika kancelářemi. MM reality – super inzerce,ale makléři šílení. Alespoň na které jsem natrefil já, tak to byla hrůza. Otrhanci, arogantní a ještě manipulovali s cenou bez našeho souhlasu!! Sting vypadal seriózně a také tak vypadaly i prohlídky a celkové jednání s nima,ale pokud šlo o prodej, tak jsme jej přes ně nerealizovali. Moc tlačili na uzavření exkluzivní smlouvy. Opravdu až moc a to mě odrazovalo. Teď co tak koukám a když vezmu poslední zkušenost, tak absolutně nejlepší služby a jednání má Harper Company a.s. prodali jsme nemovitost. Vše oběhali, zařídili a ještě nám vyplatili 20000 prý za to, že jsme prodávali přes ně.. To je bomba. Sting a Harper Company alespoň pro mě nejlepší realitky u nás.

   • I would like to consider the atiliby of thanking you for that professional advice I have enjoyed checking out your site. I’m looking forward to the actual commencement of my university research and the overall planning would never have been complete without consulting your website. If I could be of any assistance to others, I’d be happy to help by what I have learned from here.

 13. Radovan Smieško says:

  Sjednávali jsme pronájem skrze tuto realitní společnost, konkrétně přes pana Beneše na Plzeňské pobočce. Perfektní profesionální přístup, pochopení a snaha nalézt kompromis na obou stranách.

 14. Helena Haklová says:

  Hezký den,chtěla bych poděkovat firmě AVAREAL respektivě paní Kubincové ze Stříbra za perfektně odvedenou práci.Při prodeji našeho domu přistupovala naprosto profesionálně,spolehlivě,ale také citlivě.Vše proběhlo bez problému a já mohu pouze vřele doporučit.Moc děkuji.

 15. I my jsme před více než třemi roky kupovali byt v Praze. Velmi děkuji za naprosto profesionální přístup paní Martině Kozové. Vše zařídila, dovezla nás, kam bylo třeba, byla vstřícná a milá. Doporučuji AVAREAL a věřím, že je vše v lidech, na které narazíte.

  • nejsem debil says:

   Takových referencí si napíšu na svých stránkách kolik chci pane!!! Stejně tak jako pozitivní recenze v této diskuzi. Máte nás za blbce?!?

 16. Oooh, my brain has turned that ptetry pink into a nice cherry flavor and I have the taste in my mouth. How is that even possible?! Thanks for sharing this. Even the bottle label is gorgeous.

 17. Špatných zkušeností s realitní kanceláří je plný internet a jedním důvodem je vysoká konkurence, druhá která s tímto faktem souvisí je nízká profesionalita, jelikož jde o volnou živnost. Kupodivu je tento fakt veřejným tajemstvím a právě http://www.bez-rk.cz/ na tyto skutečnosti poukazuje ve svých článcích. Před několika lety jsem jako koníček začal sledovat realitní trh, který u nás jenom kvete i přes špatnou ekonomickou situaci. Začalo se dařit portálům věnovaným bezrealitky a korunovaným králem v tomto oboru je bezesporu bezrealitky.cz a na druhém míste nyní asi realitnírevoluce.cz Samozřejmě mluvím pouze o portálech, které jsou zaměřené čistě na nabídku nemovitostí bez realitní kanceláře.

  Ovšem bezrealitky.cz je již hodně zasycen, web nepřehledný a je znám faktem, že rád kritizuje RK a konkurenci, což mu na pověsti škodí. Zisky má jistě už za svou několikaletou praxi znatelné a tak ho tyto fakta zatím nebolí.

  Realitní revoluce zatím nabízí asi nejrozsáhlejší inzerci, avšak je zase známá tím ,že je dotěrná stejně jako realitní makléři a spousty klientů na tyto fakta nadávají. neustále vypisují novým inzerentům na jiných serverech a podbízí jim své služby.

  V poslední fázi je tu tak trochu nováček, který ale přináší nový vítr do realitních plachet. Je to realitní portál http://www.bez-rk.cz/ , který provozuje společnost QUINTESSA. Portálů bez realitky je již mnoho a tak by se asi nikdo nevzrušoval při nově registrované doméně na tento obor, ovšem http://www.bez-rk.cz/ přišla s novým tipem přístupu. Nabízí inzerci zcela zdarma, připravuje momentálně stejně rozsáhlou inzerci jako realitní revoluce a píše musím uznat velmi zajímavé články a otevřeně mluví o problematice současného realitního trhu, přesto si uchovává dekórum a realitní kanceláře nejmenuje a nešpiní, což naopak bezrealitky.cz dělají s velkou radostí. http://www.bez-rk.cz/ je rozhodně prozatím na svém začátku a je těžké říct, jak se bude vyvíjet, avšak má velmi dobře našlápnuto. Služby ale hlavně osobitý přístup si získává již nyní 100.000 návštěv za měsíc a to na nový, malý portál je velmi slušné číslo. Tak či tak v pozadí firmy figuruje relaitní expert Michal Harper o kterým se můžeme dočíst ve spoustě článků. Jde o specialistu v oboru i se zkušenostmi v zahraničí a QUINTESSA jako provozovatel portálu zase vládne na trhu výkupů již od roku 2005, což značí rozhodně solventnost a zkušenost. Tak či tak přeji portálu http://www.bez-rk.cz/ hodně štěstí a úspěchů, jelikož mne články a osobitý přístup velmi oslovily.

  Mika

  • Obžaloba v případu pyramidové hry Avalanche
   Státní zástupce Krajského státního zastupitelství v Ústí nad Labem podal koncem října obžalobu na čtyři osoby, které jsou stíhány v souvislosti s projekty Avalanche a Avareal. Tuto trestnou činnost lze přirovnat k pyramidové hře, na základě které mělo v letech 2000 – 2006 dojít k vylákání téměř 398 milionů korun od 5 851 osob. Včetně ušlého zisku však škoda přesahuje 437 milionů korun.

   Tři muži jsou stíháni pro trestné činy „podvodu“, „legalizace výnosů z trestné činnosti“ a „maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání“. Podvodné jednání obviněných mělo spočívat ve vylákání částek ve výši 68 tisíc korun od zájemců o vstup do projektu známým pod označením Avalanche (a následně Avareal), který byl znalcem označen jako tzv. pyramidová hra. Částka 68 tisíc korun byla deklarována jako půjčka akciové společnosti Rhinoceros. Obvinění členové představenstva společnosti měli klientům slibovat zajištění pravidelného příjmu z vlastní činnosti a činnosti osob jimi do projektu nově přivedených. Dále jim měli přislíbit zhodnocení poskytnuté půjčky a dvou kusů amerických dluhopisů (tzv. Stripsů), jež měly poškozeným garantovat vrácení vložených peněz. Před svými klienty však měli zamlčet nepříznivou hospodářskou situaci obchodní společnosti, která navíc nevyvíjela takové podnikatelské aktivity, aby v budoucnu mohla dostát svým závazkům.

   Muži jsou dále stíháni za úmyslné zastření původu peněžních prostředků ve výši cca 908 tisíc USD, které obvinění jako členové představenstva akciové společnosti Rhinoceros podvodně vylákali na poškozených. Prostředkem k zastření původu majetkového prospěchu získaného trestnou činností měla být fiktivní úhrada licenčních poplatků společnosti Avalanche se sídlem v Londýně. Tyto peníze měly být převedeny na účet jedné rakouské banky, který zřídily a výlučně ovládaly obviněné osoby. Finanční prostředky byly následně převedeny na účet offshorové společnosti sídlící na Gibraltaru. Nakonec tyto prostředky byly převedeny zpět do České republiky, čímž mělo být vzbuzeno zdání, že jimi získaný výnos z trestné činnosti je legálně nabytým příjmem.

   Obvinění muži měli dále vyvést cca 17 milionů korun, které byly v rámci trestního řízení zajištěny státním zástupcem a policejním orgánem jako náhradní hodnota odpovídající výnosu z trestné činnosti (získaného podvodným jednáním). V této souvislosti je pro trestný čin „maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání“ trestně stíhána i zmocněnkyně akciové společnosti Rhinoceros.

   S ohledem na mimořádně vysoký počet poškozených si poškozené osoby zvolily společné zmocněnce, kteří před skončením vyšetřování řádně uplatnili nároky poškozených na náhradu škody.

   Tímto případem se od roku 2006 zabývali policisté Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality služby kriminální policie a vyšetřování, kteří v květnu 2012 navrhli státnímu zástupci podat obžalobu na shora uvedené čtyři osoby. Spisový materiál je mimořádně rozsáhlý. Jen samotný spis (bez příloh) tvoří cca 112 tisíc stran. Rozsáhlá je rovněž obžaloba státního zástupce, která obsahuje 216 stran.

   pplk. Mgr. Jaroslav Ibehej
   ÚOKFK SKPV
   15. listopadu 2012

   • tohle je vlastně výstraha…jak tedy dále můžou provádět realitní obchody, když v čele této společnosti stojí takoví podvodníci??? kde zmizí vaše peníze?? co je to za relalitní společnost, která má vlastní majetek v exekucí??

   • Koník Adam says:

    Vážený pane pplk.Mgr.J.I.,případ se táhne od roku 2006.Skvělá práce.Jistě na nynější amnestii vyhodíte všech 112 tisíc stran do skartovačky.To bude menší zlo než propustit zloděje a vrahy.
    Zřejmě máte přesné údaje.Vámi uváděných 68tisíc nebylo podvodně vylákaných, byl to dobrovolný vklad do akciové společnosti, aby tito lidé měli webovou stránku spolecnosti se svojí nabídkou služeb v oblasti pojišťovnictví.Byla zde možnost s vyplacením vložené částky po 20ti letech navýšená o několik málo tisíc. Proč tito lidé nepracují v pojišťovnictví a chtějí peníce zpět před uplynutím jimi podepsané smluvní doby ? Protože si mysleli, že bez práce budou koláče, ale bez práce nejsou koláče!!!
    Každá např. realitní společnost chce od budoucího pracovníka základní vklad v řádově desítkách tisíc korun s příslibem, že si tuto vloženou částku může za několik měsíců vydělat zpět. Někdo ANO, někdo NE. Kdo chce pracovat má, kdo nechce nemá.
    Až nastane doba výplaty vložených investic do společnosti Avalanche, ať si vkladatelé stěžují, ale to bude až v roce 2016.
    Tak zdar spravedlnosti

    • martyn says:

     Ty jsi kůň a ne koník, zřejmě jeden z podvodníků, který si mastí kapsy, právě proto, že vyžírá ty ostatní, těším se, až uvidím v mediích obličeje těch pánů, včetně manželky jednoho z nich, už aby to bylo, zřejmě se o omyl policie jednat nebude a lidé po medializaci tohoto případu Vám zavřou dveře nastálo.

     • pravda co píšete, je potřeba aby byl nastolen pořádek, proč by se páni vyžírkové měli vysmívat lidem, kteří dnes balancují na hranici přežití a oni přitom si žili nad poměry. Způsobili podvodem škody nebývalého rázu, namastili si kapsy, zajistili životní nadstandard na úkor těch, kterým vymydlili hlavy a když ti chudáci procitli, ještě se jim vysmívají,jsou to lumpové.

 18. Jana Novotná says:

  Dobrý den,
  já mám zcela odstrašující zkušenosti s realitní agenturou MAXIMA. Když opominu hrubost a že jednají s klienty velmi podřadně, tak je to také jejich přístup, že nic není jejich chyba a všechno je chyba klienta. Že odpovídají na telefon za týden a lžou.Když už domluví nějakou menší slevu, tak Vás pak 2 týdny vodí za nos, že se nemůžou majiteli dovolat a že se rezervační smlouva připravuje a pak Vám to za zády prodají někomu jinému i když ví, že odjíždíte do zahraničí a tohle Vám způsobí problémy Nejhorší je paní Kučerová a pan CHládek a pan Lemberka.

 19. RK Honzik: nedoporučuji, jednání neprofesionální, byť vystupují jako odborníci
  1) nabízejí nemovitost, tvrdí, že je bez dluhu – na nemovitosti dluh v reálu o kterém makléř nevěděl, protože si nezjistil potřebné informace
  2)neumí odpovědět na základní otázky kolik činí fond oprav – odpověď byla pán předpis záloh nemá (z mého pohledu stačí kontaktovat SVJ a informovat se)
  3) po domluvě že zašle dokumenty a dělá mrtvého brouka nekomentuji
  4) 100 tisíc provize, ale návrh na vklad do katastru, a úschovu si musíte zaplatit sami to je vrchol

  takže této RK se obloukem vyhněte!!!!!!!!!

  Hledám nemovitost / Realitní kancelář Honzík
  http://www.honzik.cz/hledam-nemovitost

  • Realitní kancelář Honzík says:

   Dobrý den,
   mrzí nás, že naší spolupráci hodnotíte takto. Považujeme ovšem za nutné napsat, že co píšete se nezakládá na pravdě a poškozujete naše dobré jméno.

  • Kateřina says:

   Dobrý den Petro, mám úplně stejnou zkušenost jako vy. I my s nima máme bohužel špatnou zkušenost. Od začátku lžou, až po týdnu jednání z nich lezou informace, které by měli říkat hned na začátku. Mění neustále smlouvy a pak řeknou, že je to naše vina, přitom to už odsouhlasili. Ruší schůzky s námi a pak tvrdí, že jsme nepřišli. Musím se pousmát nad reakcí realitky. Jejich jméno určitě není dobré, slyšeli jsme i reference od jiných klientů. Měli by se zamyslet nad svým chováním, jediné o co jim jde je, aby jste podepsali nevýhodnou smlouvu a když se něco pokazí, přišli o peníze.

 20. Tereza Ottová says:

  Dobrý den,

  v současné době jsem v procesu nákupu bytu. Byt, který jsem si vyhlédla prodává však pouze jedna realitní kancelář a sice REALITNÍ PORTÁL. Vzhledem k tomu, jak jsem znechucená veškerým jejich jednáním jsem nucena se podělit o tuto negativní zkušenost. Při prohlídce byla zástupkyně RK ke mě jako ke klientovi arogantní a choval se povýšeně a naprosto nevhodně. Rezervační smlouva, která mi byla poté poslána k podpisu byla v naprosto katastrofickém stavu – špatně uvedená adresa, chybějící konce vět či chybně uvedené částky. Právní servis vč. konzultací, ke kterému se REALITNÍ PORTÁL zavázal vůbec neproběhl, takže jsem byla nucena najmout si jiného právníka a samozřejmě jej také zaplatit. Nyní si již vše vyřizuji sama napřímo s prodávajícím, který již také ztratil trpělivost a kontakt na mě si vyžádal se zárukou uhrazení provize více jak 50.000. Mé rozčílení nebere konce avšak v zájmu obou stran je co nejdříve situaci dořešit. Radím každému vyvarovat se jakékoliv spolupráci s REALITNÍM PORTÁLEM a ušetřit si tak nervy a peníze!!!

 21. Ahoj, po přečtení téhle diskuze Vám doporučuji realitku REAL SMART, http://real-smart.cz , Já jsem přes ně kupoval byt a nemůžu si stěžovat, ostatně původně mě zaujali jejich recenze, proto jsem se rozhodl prodat přes tuhle realitku…

 22. Zdeněk Beneě says:

  Za vším hledej člověka. I za nápisem Avareal. Mě osobně to velice mrzí, že vůbec může být taková špatná zkušenost. Kazí to samozřejmě šmahem pověst všem ostatním poctivím obchodníkům. Jem realitní makléř a jsem si vědom, že částky vynaložené na pořízení bydlení, jsou pro mnohé lidi celoživotní úspory. A snažím se, aby tomu odpovídal celý obchod a přidaný servis. Samozřejmě se stanou nečekané okolnosti, ale i to lze řešit. Ale je to zase o tom člověku, kterému se svěříte. Ne o tom, co má napsáno v záhlaví vizitky.

 23. Tak Vážení co tady píšete a házíte špínu na realitku AVAREAL.Mám s touto realitkou také zkušenost ale na rozdíl od Vás jen tu VYNIKAJÍCÍ!!!!!!!!!Konkrétně s panem Petrem Novákem.Pracoval rychle a dobře.Jak řekl tak se stalo.Radost s tímto pánem spolupracovat.Takže ještě jednou dík pane Novák.

  • Odpověď…
   /www.email.cz/download/i/4M4TE_C8g2is_GkwpvxAtRvQp1E3ohOHRYyhV0K8sf2T4ML7kLgdMdAHmonck6YV2R-yocU/1%20SIN%209.2014%20ob%20aloba%20R

 24. Michal Nejedlý says:

  Dobry den, koukám, že tady padají zkusenoti ohledně dvou třech realitek, ale nevite někdo něco o Century 21? Znamej mi je doporučoval, ale chtěl bych druhej třetí názor…

  • Jindra Kuba says:

   Tak já sice nemám žádné osobní zkusenosti, jen zprostředkované ale přes tuhle realitku Century 21 prodávali tady v ulici sousedi a dům byl prodanej brzo…

 25. Ahoj, na rozdíl od všem komentářu tady ohledně aroganci, povýšenosti a tucne provizi, jsem prodaval přes realitku na kterou se ptáte a byl jsem spokojeny, nedokazu rict zda to bylo stesti, ale pan makler byl ochotnej pripravenej a dotahl vse do konce od fotek až po finalni prodej…

 26. Zdravim,
  moje zkusenost s Aquareal je nasledujici:
  Inzerovali i pres sreality byt na P4 Braniku, 3./4. patro, 92m2, cihla, pred rekonsturkci (dle fotek docela OK), za cca 3,2M. Coz je podivne malo !!! Na e-maily nereagovali, telefon mi zvedl realitak az po nekolikatem dlouhem prozvonovani. Pry majitel je mimoprazsky a nepojede sem kvuli jedne prohlidce. Takze pokud se do nasledujiciho ctvrtku najdou aspon 3-4 zajemci, pak majitel prijede. Pry mi ve ct rano potvrdi, zda prohlidka plati. Nezavolal nikdo!! Ani nebrali telefon, kdyz jsem po poledni volal a chtel zjistit stav!! Nasledne inzerat z srealit stahnuli.
  Takze za mne neseriozni realitak/realitka. Obraz spolecnosti delaji jeji zamestnanci. Dal bych si na ne extra pozor a neveril ani slovo slibu, kdybych s nima chtel neco vyjednavat.

  Preju hodne stesti s hledanim bytu
  T.

 27. Martin_S says:

  Tuto realitní kancelář nikdy! Z mých zkušeností byty k prodeji jedině u Happy House Rentals – happyhouserentals.com. Žádný problém, perfektní přístup.

 28. david bily says:

  Dobrý den, máte někdo zkušenosti s nějakou realitkou, která řeší exekuce nebo výkup? Spěchá! Díky

 29. Nidky není pozdě! Kámoš spadl do kolotoče, sázky, půjčky a skončilo to exekucema na barák! No a tohle dno ho nakoplo sehnal realitku Profinemo a ta mu ten dům vykoupila on poplatil dluhy a žije dál a seká latinu

 30. david bily says:

  Díky! To jsem chtěl slyšet něco pozitivní, jinak se z toho po… doufám, že ta rk Profinemo je vážně profi…

 31. Bestie!!! says:

  Zkušenost s Avareal….

  CHTĚLA BYCH VŠECHNY VAROVAT A ZÁROVEŇ SE PODĚLIT O SITUACI DO KTERE JSME SE DOSTALI.

  Naplánovali jsme si hezkou budoucnost a chteli koupit dům, ale ze dne na den se nám zhroutil život.
  Vybrali jsme si dum a ten jsme se rozhodli koupit, tak jsme na základě pokynu realitní kanceláře Avareal, která zprostředkovávala prodej rodinného domu ul. Stříbrohorská , Šluknov 40777, mezi nami a prodávajícím Karlem Kyselkou. V průběhu prodeje, kdy jsme si vyřídili hypotéku u Raiffeisen bank na částku 1.620 000 Kč vyšlo najevo, že prodávající neuvedl pravdivé údaje v kupní smlouvě a sice, že nemá žádné závazky nebo dluhy, které by mohly vést k maření prodeje nemovitosti.
  Toto vyšlo najevo až ve chvíli, kdy Raiffeisen banka odeslala finanční prostředky z naseho účtu jeho bance a realitní kanceláři, dříve než na nas byla přepsána nemovitost, se objevil na katastru exekuční příkaz. Protože závazky a dluhy prodávajícího převyšují o mnoho hodnotu nemovitosti cca 3 000 000 jsme nyní v situaci, že máme vyčerpaný úvěr a nemovitost na nás nelze přepsat. Žádali jsem jeho banku o vracení častky, jelikoz nemáme dům ani penize, ale banka to odmitla. Ted jsme v situaci, kdy platíme uver, pujcku na zalohu na dum, najem, jídlo atd. Do toho máme malé díte a psa. Situace je priserna, jelikoz uz na najem penize nezbyvaji. A jelikoz jsme i my porusili smlouvu tím, že nemáme žadný dům, nám banka udělí pokutu a splátky nám může zvednout i na 18 000kč, jelikož bude požadovat splatit uver co nejdříve. Nikdo s nama nic neresi, banky nam rekly at platime uver, ze je to nezajímá.
  Tak co je tohle za zákony? Jak se tohle může stát?

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *