Několikrát denně hledáte online váš vysněný byt? Bojíte se, že vám unikne skvělá nabídka. Nebaví vás být 50. zájemce u nemovitosti, ve které jste si již představoval zbytek svého života. Tak si na bezrealitky.cz vytvořte poptávku.

1. Neplaťte provizi realitním kancelářím

Můžete své požadavky předat realitnímu makléři. Najde vám vyhovující nemovitost? Možná. Určitě za to ale náležitě zaplatíte. Zadání poptávky na bezrealitky.cz vás vyjde na 99 Kč na neomezeně dlouhou dobu. Až dojde k ideálnímu spojení mezi vámi a majitelem nemovitosti, ani jeden z vás neplatí žádnou provizi.

2. Vyměňte ignoraci za nabídku jen pro vás

Majitelé, kteří si zadají nabídkový inzerát jsou často zasypání obrovským množstvím dotazů i žádostí o prohlídku. Ne všichni mají povahu či kapacitu na to odpovídat všem, a proto volí jiný způsob. Místo vlastního inzerátu prochází zadané poptávky a ozývají se sami aktivně poptávajícím. Položte vhazování v našem rakouském webu online casino österreich a dostanete okamžitou odpověď

3. Ušetřete čas i nervy

Nemusíte denně několikrát kontrolovat nové nabídky a bát se, že vám něco unikne. Zadáte jednou poptávku a čekáte, až vám začnou chodit nabídky od majitelů, kteří mají to, co hledáte. Změnili se vaše požadavky? Jednoduše poptávku upravte a čekejte na nové nabídky.

Button_Vlozit

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *