Přemýšlíte o prodeji své nemovitosti a stále nevíte, jak na to? Na Bezrealitky vám nabídneme rovnou několik způsobů!

1.    Prodej po vlastní ose s možností využít právní služby

Na našem portále nabízíme služby, které vám prodej vaší nemovitosti značně usnadní, a přesto si vše zvládnete vyřídit sami. Kromě inzerce již delší dobu nabízíme balíčky služeb, se kterými zvládnete prodej nemovitosti sami. Seznam služeb pro kompletní prodej najdete zde. Služby a balíčky nabízíme za velice příznivé ceny. Pokusíme se vás připravit na samotný prodej pomocí odhadu nemovitosti, nafocení nemovitosti, virtuální prohlídky a možnosti objednání energetického štítku PENB. Dále vám nabídneme služby při vkládání inzerátu a vybírání vhodného kupce, poté vás provedeme všemi potřebnými smlouvami a dovedeme vás až k samotnému prodeji a předání nemovitosti.

Když nevíte, jak postupovat při prodeji nemovitosti, určitě vám doporučujeme přečíst si články v našem realitním průvodci, v rámci kterých se rychle zorientujete v jednotlivých krocích prodeje. Naprostou většinu transakcí právně pokryje náš balíček Kupní smlouva Základ, v rámci kterého vám naši advokáti připraví nejen samotnou kupní smlouvu, ale i návrh na vklad do katastru nemovitostí nebo předávací protokol k nemovitosti. Když řešíte složitější případ prodeje, doporučujeme balíček Komplet, v rámci kterého můžete využít i 60 minutovou konzultaci s advokátem.

2.    Prodej s naší pomocí a investicí do zatraktivnění nemovitosti

Jednou z novinek, které vám nabízíme je služba Prodej Komfort, kterou jsme vytvořili pro majitele, kteří chtějí prodat svou nemovitost, ale nemají na to čas nebo se nechtějí obtěžovat se spoustou papírování a jednoduše se chtějí ušetřit všech starostí. Při prodeji komfort za vás totiž vše vyřešíme my! Nejlepší na této službě je však to, že je zdarma.

O celý průběh prodeje se bude starat specialista prodeje, který s vámi bude v kontaktu a se kterým můžete vše otevřeně konzultovat.

Do vaší nemovitosti zainvestujeme vlastní peníze, uděláme ji atraktivnější pomocí home stagingu, profesionálního focení, virtuální prohlídky až po veškerý půdorys a prodejní plachty. Do nemovitosti se investovat nebojíme. Zařídíme od vymalování, přes rekonstrukci koupelny až po položení nové podlahy. Díky tomu dokážeme nemovitost prodat až 2x rychleji a v průměru o 10-15 % výhodněji.

Celá služba navíc probíhá tak, jak je pro Bezrealitky zvykem. Rychle, férově a transparentně. Pokud vás služba komfort zaujala, přečtěte si o ní celý článek, anebo se nezávazně spojte se specialistou přes kontaktní formulář, který naleznete zde.

3.    Prodej nemovitosti ihned s výplatou peněz do 3 dnů

Další novinkou, kterou jsme v nedávné době představili je služba Prodej Expres, která slouží pro majitele, kteří chtějí svou nemovitost prodat v co nejkratší možné době.  Jednoduše, rychle a s výplatou peněz do tří dnů. Vše, co to bude obnášet je vyplnění kontaktního formuláře, telefonická konzultace, jedno osobní setkání, respektive prohlídka nemovitosti a následné obdržení naší cenové nabídky. Pokud se vám bude zamlouvat, tak už jen všechno potvrdíme a zformalizujeme a vy můžete začít sledovat svůj bankovní účet a očekávat příchod předem domluvené částky za vaši nemovitost.

Nebude se vás týkat žádná organizace prohlídek, žádné velké papírování, žádná komunikace se zájemci, a hlavně vás obloukem obejdou všechny starosti, které jsou při prodeji nemovitosti běžné.

Služba Prodej Expres se týká všech obyvatelných nemovitostí. Ať už je to byt, dům či chata, kdekoliv v České republice. Po domluvě zvládneme případně odkoupit i nemovitosti s exekučními dluhy, zástavním právem nebo nemovitosti majitele v insolvenci nebo v dražbě.

Cena, kterou vám za vaši nemovitost nabídneme se nebude příliš lišit od tržní ceny. Každý případ budeme posuzovat jednotlivě. Bude záležet především na tom, v jakém stavu se nemovitost nachází. Prostě to musí být fér pro obě strany a přes to nejede vlak. Službu můžete poptat zcela nezávazně přes kontaktní formulář a rozhodnout se až podle nabídnuté ceny. Protože to jsme prostě my – Bezrealitky. Do ničeho vás netlačíme a vždy chceme, abyste se mohli rozhodnout sami. A je na nás, abychom vám dali takovou nabídku, kterou prostě neodmítnete.

 

Tak a nyní již znáte všechny možnosti prodeje přes Bezrealitky.

Přestaňte vydělávat na plat realitního makléře, jde to i jinak! Bez starostí, bez provize, Bezrealitky!

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *