„Na bezrealitky.cz máme nemovitosti, které okouzlí architekturou. O jiných se dají vyprávět zajímavé příběhy. V dalších se odehrály důležité události dějin. Ale už jste někdy slyšeli o domu, který si své majitele našel sám? O domu, který rozdává inspiraci? Který sám píše životní příběh své paní? Dnes Vám přesně takový dům představíme.“

 

https://www.bezrealitky.cz/nemovitosti-byty-domy/493584-nabidka-prodej-rekreacniho-objektu-pohorska-ves

 

Málokde v Čechách naleznete místo, které je turismem a výstavbou nedotčené. Kde o přírodě můžete prohlásit, že je panenská. Obdivovat její zachovalost, když se budete toulat po voňavém lese, mezi loukami, rybníky a malebnými vesničkami. Jedním z takových míst jsou Novohradské hory. V těch horách se nachází místo, kde v zimě je ticho a spousta třpytivého sněhu. A v létě Vás slunce celý den lechtá po nose. Za to v noci je tma jako v pytli, ať je léto, nebo zima. Někde tam stojí dům, který je kouzelný.

Blanku Milfajtovou znáte jako marmeládovou královnu. Aktivní a sympatickou ženu, která cestuje po světě a se svými báječnými marmeládami získává jedno mezinárodní ocenění za druhým. Málokdo už ví, že její příběh začal naprosto obyčejně a nebýt jednoho domu v Novohradských horách, mohl se vyvíjet naprosto jinak.

 

Příběh začal, když ještě byla obyčejnou slečnou, které bylo město těsné. Tak utekla na Šumavu. Provozovala malou kavárnu a právě potkala muže svého života. Něco je oba hnalo dál, někam na konec světa, kde nejsou žádní lidé, pouze přátelská příroda. Nasedli spolu do auta a jeli, kam je vítr zanesl. Jednou zatočili vlevo, jindy vpravo. Civilizace se vzdalovala. Vesniček míjeli čím dál méně. Cesta se zužovala a po dlouhé jízdě se zdálo se, že nikam nevede. A když to vypadalo, že budou muset auto otočit, ocitli se náhle u posledního domu, těsně u hranic s Rakouskem. Div nenajeli do cedule „na prodej“.

 

 

Těžko říci, jestli si dům našel je, nebo oni jej. Za týden dům koupili. Po dvou letech přikoupili úžasné pozemky s rybníkem.

Blanka se v domě zabydlela a začala se o něj starat. Ten se ji odvděčil. Inspiroval ji. Udělal z ní „holku z lesa“. Zde vyrobila svoji první vyhlášenou marmeládu, se kterou vyhrála Mistrovství světa v marmeládách. Tam v malé kuchyňce založila manufakturu a rozjela své podnikání. Odtud psala své příběhy ze života. Sázela slova do svých knih, když z okna obdivovala krásnou přírodu v okolí. Sem si vozila všechny ceny, které získala. Do domu se vždy ráda vracela, z expedic, které pořádala všude po světě.

Dá se říci, že na počátku tohohle příběhu, byl jeden krásný dům. Jak by vše dopadlo, kdyby tenkrát odbočila s mužem jinam?

 

 

Možná Vás překvapí, že dům je na prodej. Důvodem, proč Blanka opouští tak krásné místo, je touha jít ještě dál do divočiny, dál od civilizace. Věřte, že přitom ukápne nejedna slzička.

Přejete si vlastnit nádherný dům? Mít za plotem překrásnou krajinu, kde vše voní po květinách a slunci. Kde v zimě je sníh, jak má být a v noci plno zářících hvězd na obloze? Nemovitost je na prodej. Na bezrealitky.cz a bez provize. Patří k ní rozsáhlé pozemky a rybníček.

A kdo ví, třeba Vám dům také věnuje spoustu inspirace a nápadů, které Vám vydělají moc peněz a změní život. Jedno je jisté, Vy si nevybíráte, tento dům si vybere Vás. ?

Klikněte na odkaz pod článkem. Prohlédněte si nemovitost na bezrealitky.cz. A kupte! Získáte opravdu výjimečnou nemovitost, která se o Vás postará do konce života. A to nejlepší? Bez provize! Ušetříte spoustu peněz. Za ně můžete rozjet vlastní podnikání.

 

My už se nemůžeme dočkat, co dalšího dobrého novému majiteli z domu vzejde.

 

https://www.bezrealitky.cz/nemovitosti-byty-domy/493584-nabidka-prodej-rekreacniho-objektu-pohorska-ves

 

Pokud nemáte zrovna náladu kupovat nemovitost, navštivte určitě web Blanky Milfaitové. U jejích příspěvků se zamyslíte, pobavíte a její životní příběh může být pro Vás inspirací.

Také dopsala novou, již třetí, knihu. Je zábavná a čtivá. Neváhejte si ji pořídit. Při jejím čtení zapomenete, že za okny je podzim. :-)

 

http://www.blanka-milfait.com

 

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *