Inzertní server iDeveloper se na trhu objevil roku 2009 jako dceřiný projekt serveru bezrealitky.cz. Od svých počátků už uběhl značnou cestu. Vyvíjel se jak po stránce obsahové, tak vizuální. A jak je na tom dnes?

Na stránkách iDeveloper byste v současné chvíli mohli najít 41 inzerujících developerských společností, jež nabízejí v rámci 74 prezentovaných projektů 2920 jednotek k prodeji či pronájmu. Jedná se o byty, domy, nebytové prostory i další nemovitosti.

Bezrealitky.cz jakožto největší hráč na trhu s čistě soukromou inzercí je i významným přispěvatelem propagace developerských projektů. Díky bezrealitky.cz a dalším partnerským webům mají inzerované nemovitosti dosah až na 1 328 000 uživatelů internetu měsíčně. A to není málo :)

A v jakém rozmezí se pohybují například ceny prodeje nových bytů zveřejněných na iDeveloperovi? Nejlevnější nabídka je za 29,40 m2 bytu o dispozici 1+kk za 1 268 000 Kč (včetně DPH). Na druhé straně cenového žebříčku se nachází prodej bytu o rozloze 153 m2 s dispozicí 4+kk o ceně 28 470 000 Kč (včetně DPH). Jak je patrno, rozmezí je široké – a to platí nejen u cen, ale rozhodně také u nabídky serveru. Každý, kdo uvažuje o novém bydlení, si zde jistě přijde na své.

I když se statistiky denně mění (přibývají projekty, prodávají se jednotky, máme nové zvědavé návštěvníky stránek), tak věříme, že Vám alespoň tato výše zmíněná čísla umožní udělat si „statistickou“ představu o tom, co Vám iDeveloper svým prostřednictvím může nabídnout.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *