Nájemní bydlení shání nejvíce lidí za posledních pět let. Situace dokonce překonala loňské jaro, kdy se lidé hrnuli do nájmů kvůli zpřísnění pravidel pro udělování hypoték. Majitelé domů a bytů jsou tak opět vystaveni vysoké poptávce a rychlost, s jakou je možné uzavřít s novým nájemcem dohodu, se opět počítá na jednotky dnů. Dobře víme, že každé ulehčení se počítá a proto jsme představili zcela nové virtuální prohlídky bytu. Rychlé, levné, pro každého.

Virtuální prohlídku objednávejte zde

Doba nejistoty přeje nájmům. Bezrealitky – jako největší portál, to vědí nejlépe. Počet lidí, kteří u nás hledají nájemní bydlení, stoupl meziročně asi o 10 %. Jen v červnu se u nás každých deset minut pronajme jeden byt. Počet reakcí na jeden inzerát stoupl v průměru na tři desítky, průměrná doba stažení inzerátu se pohybuje na 10 dnech.

Zamýšleli jsme se tedy nad tím, jak co nejvíce zjednodušit vzájemnou domluvu mezi majiteli a zájemci přesně v duchu konceptu „S garancí, že to klapne“. A novinka v podobě inovovaných virtuálních prohlídek, které dokáže zvýšit až trojnásobně relevanci zájemců a majitelům zároveň ušetří čas při prezentaci jejich bytu, je výsledek.

Virtuální prohlídky jsou za hubičku

Spočítali jsme si, kolik času majiteli zabere příprava podkladů k inzerovanému bytu. Časově i finančně nejnáročnější částí celého procesu jsou paradoxně kvalitní fotografie. Pokud majitel chce, aby měly výpovědní hodnotu a dobře popsaly prostor, musí si dát opravdu záležet. Zároveň víme, že právě fotky bývají často považovány za matoucí nebo klamavé a skutečný prostor zkreslují. A virtuální prohlídka jako rychlejší, levnější a praktičtější řešení byla na světě.

Virtuální prohlídka nemá plně nahradit osobní návštěvu místa. Pomůže však z vytipovaných bytů vybrat ty, kterým se vyplatí věnovat čas. Při hledání bydlení totiž lidé prochází průměrně 36 inzerátů, souběžně komunikují zhruba s 12 majiteli a jen o něco méně bytů navštíví osobně. Kvůli každé zbytečné prohlídce přitom zájemce obětuje zhruba 75 minut.

Kolik to stojí a kde ji objednám?

Virtuální prohlídky zatím nabízíme pouze v Praze. Objednávat je možné v online centru služeb Bezrealitky. Cena začíná na 600 korunách, u největších bytů pak vyjde zhruba na 1400 korun. Zpracování pořízených snímků proběhne v řádech hodin, takže s trochou štěstí můžete mít do 24 hodin od objednání prohlídku u svého inzerátu.

 

Ukázka bytu s virtuální prohlídkou

 

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *