Na první pohled možná nenápadná změna. O to větší výhody však přinese. Stali jsme se prvním tuzemským e-commerce projektem, který využívá platební nástroj Google Pay prostřednictvím společnosti PayU. Nachystaná novinka by měla výrazným způsobem zrychlit realizaci všech platebních transakcí, které stránky nabízí.

Platby kartou, pro které je Google Pay určený, tvoří na našem webu v současnosti 62 % všech transakcí. Zbytek si v podstatě rovnoměrně rozdělují bankovní převody a platby pomocí premium SMS. A rozhodně si myslíme, že podíl karetních transakcí ještě poroste a proto bude fajn, když budou ještě jednodušší.

Nově zavedený Google Pay přinese pokročilé funkce, jako je vyplnění doručovací adresy nebo kontaktních informací zákazníků, které jsou třeba k dokončení transakce. Zkrátka jak říká Hendrik Meyer, který Bezrealitky.cz šéfuje:

„I realitní trh se postupně stává místem, kde se lidé chtějí rozhodovat okamžitě. Pokud si chceme s Bezrealitkami udržet náskok, musíme se tímto směrem vydat také v případě platebních možností. Google Pay, který umožňuje jednoduše a vysoce bezpečně sdílet platební a další údaje s obchodníkem, tedy považujeme za dobrý způsob, jak nabídnout možnost plateb na jedno kliknutí. Zejména s budoucím přesunem Bezrealitek na mobilní platformy chceme uživatelům umožnit pracovat s naším portálem kdykoli a kdekoli. A to včetně uskutečňování platebních transakcí.“

Vyzkoušejte a dejte nám vědět, jak se vám technologická novinka líbí!

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *