Hledáte nemovitost, ale nemáte čas na to, vyhledávat v průběhu celého dne? Nemůžete si dovolit v práci “surfovat” po internetu a doma na vás čekají jiné starosti? K nalezení ideálního bytu či domu na bezrealitky.cz vám stačí jednorázově pár minut a vše, co by se vám mohlo líbit najdete každý den ve své e-mailové schránce. Jak to funguje?

Hlídací pes hlídá za vás

Hlídací pes je funkce našeho portálu, která vám pohlídá nově zadané inzeráty a pošle vám třeba každý den souhrnný e-mail se všemi inzeráty, které odpovídají vašim požadavkům. Potřebujete k tomu jen účet na bezrealitky.cz. Ten si můžete zařídit zcela zdarma během několika minut.


Jak to funguje krok za krokem

1. Vyberte nemovitost

Na bezrealitky.cz/vyhledat si zadejte vaše preference. Jak velký chcete byt či dům, jakou oblast, či lokalitu preferujete, jaké jsou vaše finanční představy. Můžete také využít funkce úpravy či nakreslení oblasti přímo na mapě (více v našem článku: Zobrazování inzerátů na mapě – výřez oblastí).

2. Zapněte hlídacího psa

Nad výpisem inzerátů v pravé části stránky klikněte na tlačítko Upozornění emailem.

hlidacipes

3. Přihlaste se

V nově otevřeném okně se přihlaste. Pokud ještě nemáte účet na bezrealitky.cz, zaregistrujte se. Registrace je zcela bezplatná.

4. Máte hotovo

Po přihlášení bude vaše upozornění automaticky uloženo. Výchozí četnost zasílání je každý den. E-mail vám ale pošleme jen pokud najdeme nové inzeráty odpovídající vašemu zadání.

5. Změňte parametry

Pokud chcete hlídacího psa upravit, navštivte sekci „Můj účet“ (klikněte na jméno v pravém horním rohu) a změňte zadané parametry či četnost zasílání v sekci Upozornění na e-mail.


Chcete si nastavit hlídacího psa? Začněte vyhledáním inzerátu.

Button_Vyhledat

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *