Často se návštěvníci stránek ptají, kolik je bude inzerát na bezrealitky.cz stát a jak dlouho inzerce potrvá. Rozepsali jsme pro vás jednotlivé balíčky včetně jejich obsahu. Balíčky jsou celkem 3 a jedno mají společné – u všech balíčků platí stejná doba inzerce a ta není nijak omezena.

Obecně také platí, že žádná cena inzerce jakkoli nelimituje rozsah zadaného inzerátu. Popis nemovitosti, počet fotografií, dodatečné úpravy jsou samozřejmostí a není zde nastavený striktní počet fotografií či znaků k popisu.


Základ – 199,- Kč

Za cenu 199,- Kč u nás můžete inzerovat neomezeně dlouho. Vystavíme inzerát na našich stránkách a zašleme také graficky připravený leták dle vašeho zadání. Ten si můžete vytisknout a roznést po okolí vašeho bydliště. Můžete tím tak zvýšit zájem o nabídku.

Promokit – 499,- Kč

Velice oblíbený balíček, který nabízí 3 topování na přední pozice, které si můžete sami nastavit a 7 denní zvýraznění inzerátu ve výsledcích hledání.  Kromě toho váš inzerát zobrazíme v konkurenčních nabídkách na webových stránkách. V detailu jiného inzerátu se zobrazí i ten váš, aby ho zájemci měli neustále na očích. Leták je v tomto balíčku rozšířen o velice oblíbenou propagační plachtu, kterou můžete umístit přímo na nemovitost a dát tak zájemcům vědět, že zrovna tento byt či dům je volný. K plachtě je však v případě odeslání poštou nutné počítat s 79,- Kč za poštovné.

Premium – 999,- Kč

Prémiový balíček zahrnuje vše potřebné a prakticky plánuje vše za vás. Kromě služeb stejných jako v balíčku Promokit má navíc – 21 denní zvýraznění inzerátu ve výsledcích hledání, 5 různých termínů pro posunutí nahoru, automatické odeslání plachty na nemovitost zdarma, umístění inzerátu na hlavní straně bezrealitky.cz v sekci Atraktivní nabídka, ve výsledcích hledání zajistí 7 denní fixaci  v lokalitě, kde se nachází a na mapce s výsledky hledání se zobrazí ikonka s fotkou oproti ostatním pinům na mapě.

Ke každému balíčku je možné neomezeně dokupovat topování také jednotlivě po 99,- Kč. Stejně tak je možné doobjednávat služby kdykoli v průběhu inzerce za poníženou cenu o základní balíček (Promokit 299,- Kč, Premium 899,- Kč).

S vložením inzerátu vám poradí naše zákaznické linka na čísle: +420 226 227 522 nebo na emailové adrese: info@bezrealitky.cz. Pro rychlejší komunikaci je k dispozici na webových stránkách také Livechat.


tlacitko-vlozit-inz


    • Dobrý den Jozefe, žádné kecy. Nejsme realitní kancelář. Pokud nevěříte, můžete se kdykoli přesvědčit na vlastní oči u nás v kanceláři na Drtinově ulici číslo 10, Praha 5.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *