Kromě prostoru pro inzerci vašich nemovitostí vám bezrealitky.cz pomůže nově také se službami, které jsou nezbytné pro dokončení transparentního obchodu. V případě, že prodáváte či kupujete nemovitost, číhá na vás několik hrozeb. Na co si dát pozor a jak zamezit například ztrátě části nebo dokonce celé kupní ceny?


1. Jak funguje příprava kupní smlouvy?

V rámci zrychlení celého procesu se při vypracování této smlouvy komunikuje telefonicky s advokátní kanceláří, která po dodání potřebných podkladů vyhotoví kupní smlouvu do 5 pracovních dnů. Pokud jste v časové tísni a je pro vás nezbytné dodání dokumentů v co nejkratším intervalu, je možné zažádat si o expresní dodání do druhého pracovního. Smlouva je zpracována od dodání posledních dokumentů ovšem za příplatek 50 % z ceny. 

Po objednání služby vystavujeme zálohovou fakturu, po jejímž uhrazení vás oslovuje advokátní strana, která vás provede celým obchodním případem a připraví pro vás smluvní dokumenty na míru vašim požadavkům.

2. Jak rychle a za kolik dostanu kupní smlouvu přes bezrealitky.cz?

Smlouvu na míru vašemu případu vám připraví naši advokáti za 3.990,- Kč. Součástí smluvních dokumentů bude také předávací protokol a návrh na vklad do katastru nemovitostí.

Za poplatek 1.500,- Kč zpracujeme také smlouvu budoucí kupní nebo rezervační. V rámci advokátní kanceláře nabízíme také advokátní úschovu včetně úschovy listin za 3.990,- Kč.

Všechny tyto výše sepsané dokumenty jsou obsaženy v rámci kompletního balíčku služeb za cenu 9.990,- Kč, který navíc zahrnuje 60 minutovou osobní konzultaci u advokáta včetně kompletní přípravy dokumentace a ověření podpisů všech zastupujících účastníků.

Zakládáme si na tom, aby smlouva byla zpracována skutečně kvalitně a hlavně – podle stanov nového občanského zákona.

Při řešení komplikovanějších obchodních případů si advokátní kancelář vyhrazuje právo na delší dobu vyhotovení smluvní dokumentace v závislosti na zapracování všech podstatných skutečností týkajících se daného případu a tomu taktéž upravit cenu objednaného balíčku.


Centrum služeb


 1. Josef Mareš says:

  Dobrý den.
  V rámci prodeje bytu bych si rád objednal Vaše služby.
  Před objednáním a zaplacením služby komplet ,bych se rád zeptal, zda a jak by bylo možné sepsat prozatím smlouvu budoucí nebo rezervační.
  Zájemce k nákupu chce použit hypotéku.
  Smlouva KOMPLET je za 9.999Kč,které zaplatím, ale nevím, zda kupující získá peníze na nákup a prodej se uskuteční.
  Proto bych se rád nějak pojistit.
  Jedná se o byt 2+1,52m2,v osobním vlastnictví v Litoměřicích.
  Dohodnutá cena za nemovitost je 850.000Kč
  (viz.inzerát č.430187 na bezrealitky.cz)
  Děkuji za odpověď Josef Mareš

 2. Dobry den,
  resi Vase sluzba take povinnost nabidnout spolecne prostory (konkretne garazove stani) spolumajitelum? Rad bych prodaval byt s garazovym stanim v Praze prostrednictvim Vaseho serveru (behem zari 2018), ale potrebuji jiz ted zacit resit vyse zminenou povinnost a balicek ji zda se neobsahuje.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *