V Bezrealitky neustále pracujeme na tom, abychom vám přinášeli ty nejmodernější technologie a novinky nejen na realitním trhu. Jednou z novinek na našem webu je možnost odložené platby našich služeb přes platební metodu MALL Pay. Čím se vyznačuje a jak funguje?

MALL Pay je platební metoda, přes kterou můžete nově na Bezrealitky zaplatit jakýkoliv inzertní balíček, předplacený účet nebo veškeré služby, které najdete v našem Centru služeb. Hlavní výhodou MALL Pay je možnost odložit si splatnost za využitou službu o celých 14 dnů – a to ihned a zcela zdarma bez jakéhokoli navýšení ceny. Jednoduše tedy zaplatíte za služby až ve chvíli, kdy je využijete. Nepotřebujete k tomu v danou chvíli nic – ani svou kreditní kartu. Vše totiž zaplatíte později jediným kliknutím ze své MALL Pay zóny.

Platební metodu MALL Pay můžete využít v posledním kroku objednávky – je zařazena mezi ostatní platební metody.  Po jejím zvolení a odsouhlasení smluvních podmínek projdete krátkým ověřením, po kterém do vašeho e-mailu obdržíte informace přímo od MALL Pay, včetně instrukcí k platbě a datu, do kterého je platbu potřebné uhradit. A nemusíte se bát – služba Vás sama pečlivě upozorní, až se datum splatnosti přiblíží.

Použití této platební metody je zdarma a její hlavní výhodou je aktivace účtu, inzerátu nebo vybrané služby ihned, přičemž zaplatit stačí do 14 dní. Obchodní podmínky a další informace o této platební metodě si můžete přečíst přímo na stránce https://mallpay.cz/

DALŠÍ NOVINKY NA BEZREALITKY

  • Bezrealitky Nájem – na podzim jsme veřejnosti představili službu Bezrealitky Nájem, která uleví zaneprázdněným majitelům, kteří chtějí pronajímat bez realitky a bez provize, ovšem nemají na to dostatek času. Naši specialisté nájmu se od spuštění služby postarali již o desítky bytů, které spravují a podnajímají.
  • Úklid nemovitostí – v rámci rozšiřování našich služeb jsme nedávno v Centru služeb přidali i profesionální úklid nemovitosti. Majitelé nemovitostí tak můžou znovu ušetřit spoustu času s přípravou nemovitosti k pronájmu nebo prodeji. Službu zatím nabízíme v Praze.
  • Rozšířený realitní průvodce – je pro nás důležité, abychom poskytovali nejen služby, ale i kompletní informace pro majitele a zájemce o nemovitosti. Proto jsme rozšířili články v našem realitním průvodci tak, aby pokryli veškeré kroky a situace, které prodej a pronájem nemovitosti provází.

V rámci dalšího rozvoje služeb portálu Bezrealitky i nadále pracujeme na vývoji vlastního algoritmu pro odhad ceny nemovitostí, vylepšujeme naš chatbot Žofii a také se těšíme na spuštění platformy, která majitelům nemovitostí ulehčí jejich správu. Z technologických novinek nás také brzy čeká zavedení Apple Pay. Aby vám neunikla žádná z našich novinek, sledujte náš blog a Facebook stránku Bezrealitky, na které se dozvíte všechno podstatné.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *