Prodáváte byt nebo dům, ale nemáte čas se celému procesu věnovat? Právě pro vás je služba prodej Komfort určena. Vše zařídíme rychle, transparentně a férově, jak je na Bezrealitky zvykem, a navíc výhodněji, než je na trhu obvyklé. Že to zní, jako by Bezrealitky vstupovaly do byznysu tradičních realitek? Nebojte, tak to rozhodně není. Přečtete si víc a uvidíte sami. 

Proč jsme službu Komfort připravili? 

Za vznikem komfortu stojíte právě vy, naši klienti. Právě od vás přicházely dotazy, zda bychom vám náhodou nedokázali pomoci s prodejem nemovitosti tak, abyste se nemuseli o nic starat. Někdy byl důvodem nedostatek času, jindy složité jednání se zájemci nebo třeba covidová karanténa.

Vyšli jsme vstříc lidem, kteří chtějí prodat svou nemovitosti bez starostí.

Napřed jsme to nebrali vážně – přece jen Bezrealitky jsou služba, která je oblíbená právě proto, že si vše můžete zařídit sami. Jenomže když se podobných lidí začalo objevovat stále víc, nedalo nám to, a rozhodli jsme se, že jim vyjdeme vstříc a službu, jakou si přejí, připravíme. 

Spojily jsme síly s  Maxima Reality, která je spolu s námi součástí EHS a vytvořili službu Prodej Komfort, která vám umožní nechat na specialistovi kompletně vše spojené s prodejem domu nebo bytu. Maximu jsme mimo jiné volili proto, že má s prodejem nemovitostí dlouholeté zkušenosti, a navíc mnoho spokojených klientů a kladné reference.  

Jak tedy služba Komfort funguje? 

Prodej Komfort funguje velmi jednoduše. Nejprve podepíšete smlouvu s Maxima Reality, ve které si dohodnete sumu, kterou dostanete při prodeji na účet. Prodejní cenu pak specialista stanoví na základě dat, která vychází nejen z velikosti a stavu vaší nemovitosti, ale také z aktuálních cen v dané lokalitě. A pak už se o vše postará specialista prodeje – nemovitost nafotí, zajistí masivní propagaci a zorganizuje prohlídky. A vy čekáte, až dohodnuté peníze přistanou v advokátní úschově a posléze i na vašem účtu. 

Budu vědět, za kolik nemovitost ve skutečnosti prodáte? 

Ano. V tomto budeme zcela transparentní. O průběhu vás bude pravidelně informovat váš specialista prodeje, který s vámi bude v kontaktu a se kterým můžete vše otevřeně konzultovat. Prodejní cenu stanovujeme nad domluvenou společnou cenu tak, abychom mohli pokrýt  náklady na realitní specialisty.  

Mluvíte o specialistech? To jsou nějací makléři? 

Abyste s prodejem neměli žádné starosti a prodali nemovitost za tu nejlepší cenu, o vaši nemovitost se postará několik specialistů – od specialisty prodeje, přes odborníky na homestaging, až po právní specialisty. 

O prodej vaší nemovitosti se postarají specialisté na dané oblasti. 

A protože sami bychom síť takových specialistů dávali dohromady pěkně dlouho, i to byl jeden z důvodů, proč se spojit s Maxima Reality – partnerem, který takovou síť už dávno má.  

Nejsme jen inzertní portál, máme pro vás i další služby! 

Jsme tedy první služba, která nabízí kompletní pokrytí celého procesu – od nulové pomoci, po pomoc maximální. Záleží jen na vás, do jaké míry vám při prodeji či pronájmu budeme k ruce. Spojení s odborníky z Maxima Reality nám umožní rozšířit naše služby pro vás, ale na nás nic nemění. Stále nám jde o kvalitu realitního trhu, stále u nás najdete primárně nabídky od přímých majitelů a ty, které nabízíme od námi prověřených realitních kanceláří jsou vždy označené a můžete si je odfiltrovat. Stejně tak se nemusíte obávat telefonátů realitních makléřů, takové jednání na náš portál nepatří. Naší prioritou je vám prodávání nebo pronájem co nejvíce ulehčit a ať už to bude svépomocí nebo se zastoupením, vždy budeme služby poskytovat férově pro všechny strany 

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *