Správně sepsaná a dle aktuálních zákonů platná smlouva Vás ochrání od nepříjemností. Zamezí potencionálním hrozbám, které nájemní vztah přináší. Přispěje k harmonii mezi pronajímatelem a nájemcem.

Nájemní smlouvu se všemi náležitostmi Vám připravíme na bezrealitky.cz. Náš advokát ji vypracuje na míru. Využijte naše služby a získejte právní jistotu.


1. Rychlá a jednoduchá nájemní smlouva on-line

Potřebujete potvrdit prostý smluvní vztah a při tom mít jistotu, že jste na nic nezapomněli? Že je vše sepsáno, jak má být? Kupte si základní balíček. V našem přívětivém uživatelském rozhraní najdete jednoduchý formulář, do kterého vyplníte veškeré informace, které jsou nezbytné. Údaje zpracuje náš systém.

Obratem obdržíte vygenerovanou smlouvu k podpisu. Včetně předávacího protokolu, který chrání obě strany v případě sporu. Zaznamenávají se do něj mimo jiné stavy energií, opotřebení vybavení bytu, seznam nábytku, spotřebičů poskytnutých k užívání, a další informace… Zaplatíte 199,-, získáte smlouvu bez pochybností a bez námahy.

Smlouva je vždy sestavená podle stanov aktuálního občanského zákona.

Obsahuje všechny náležitosti, které ve smlouvě nesmí chybět.

2. Pro složitější nájemní vztahy připraví smlouvu náš advokát

Pokud potřebujete být ještě více chráněni, nebo si nevíte rady, jak ošetřit složitější nájemní vztah, nechte si zpracovat smlouvu na míru. Takový způsob zpracování smlouvy navrhujeme těm, kteří chtějí připomínkovat smlouvu jak ze strany majitele, tak i zájemce. Advokát zohlední Vaše speciální požadavky a zahrne je do smlouvy. Ošetří, aby dohoda byla v souladu s platnými zákony České republiky.

Smlouvu na míru od profesionála si objednáte jednoduše jako každou naší službu. Cena odborné práce 1 990,- kč je více než příznivá, když za ni získáte  klidné roky bez starostí. O náklady se mohou podělit obě strany v rámci férového jednání.

Součástí balíčku je osobní 30 minutová konzultace s advokátem.

Smlouvu připravíme v co nejkratším čase. Zpravidla ji advokát dodává do 5 pracovních dnů.

Pokud advokátní kancelář řeší velice komplikovaný obchodní případ, vyhrazuje si právo, věnovat delší dobu na zapracování a zohlednění všech podstatných skutečností. V souvislosti s náročností a se zvýšenými výdaji, taktéž upravit cenu objednaného balíčku.


Centrum_Sluzeb


  1. Dobrý večer omlouvám se, že pisu tak pozde, ale mám zájem o tento byt 2+1 mam dvě deti a ziju s pritelem v byte 1+1a nutne potrebujem větší radne platíme nájem jsme pracující oba dekuji za jakoukoli informaci Sebestova

    • Dobrý den, paní Šebestová. Rádi Vám pomůžeme, potřebovali bychom ale znát město, ve kterém hledáte pronájem. Ideální bude, pokud se na Bezrealitky zaregistrujete a nastavíte si tak zvaného hlídacího psa. Pomocí této služby Vám budou do emailu chodit nové nabídky bytů na pronájem ve Vámi zadané lokalitě. Přejeme, ať brzy najdete větší a hezký byt za rozumnou cenu a samozřejmě bez provize realitní kanceláři :)

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *