Ceny nemovitostí neustále stoupají a dostat hypotéku je jednodušší než kdy dřív. To jsou některé z důvodů, proč lidé s nákupem nemovitostí příliš neotálejí a ty se prodají většinou poměrně rychle. Přesto je možné, že tu vaši se vám stále nedaří prodat. Možná proto, že jste na něco v rámci propagace své nemovitosti opomněli.


1. Fotografie v inzerátu

Máme zkušenost, že inzeráty, které postrádají fotografie, potenciální zájemci automaticky přeskakují. Možná, že fotky máte, ale nevypadají moc lákavě. Pro účely fotografie mějte nemovitost uklizenou a pokud možno zbavenou vašich osobních věcí (rodinné fotografie, kosmetické potřeby v koupelně, apod.)


2. Popis nemovitosti

Dobrý popis inzerátu je základ. Kromě základních informací jako jsou dispozice, velikost, druh vlastnictví či podlaží nezapomeňte i na pozitiva, která by mohla v zájemci vzbudit zájem. Na jakou stranu máte světová okna, jaká je v blízkosti občanská vybavenost. Je vaše nemovitost v dosahu MHD, nebo naopak na samotě? Oboje má své zájemce.


3. Prodejní cena

Jakým způsobem jste zvolili cenu vaší nemovitosti? Částka, kterou byste si za prodej představovali, bohužel není vždy její tržní cenou. Bez realitky můžete – jakožto majitel – buď realizovat větší zisk nebo ji nabídnout za cenu sníženou o provizi (3-6 %) a prodat rychleji. Podívejte se, za jakou cenu se prodávají podobné nemovitost v okolí, případně se na nás obraťte s prosbou o radu na sluzby@bezrealitky.cz nebo zavolejte na infolinku +420 226 219 939.


4. Propagace mimo internet

Pokud se nechcete spoléhat jen na online návštěvníky bezrealitky.cz můžete také využít zdarma možnost vygenerování propagačního letáku. Ten máte k dispozici pro každý váš inzerát. Více si přečtěte ve článku: Jak podpořit inzerát? Díl I.: Leták. Další možností je pořídit na nemovitost propagační plachtu – i tu můžete na bezrealitky.cz snadno získat. Více zjistíte ve článku: Jak podpořit inzerát? Díl. II: Propagační plachta.

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *