Hledáte na stránkách bezrealitky.cz nové bydlení z nabídky developerských společností? Víte, jak na to? Jakými všemi způsoby se k nabídkám můžete dostat a jak kontaktovat developera? Odpovědi naleznete na následujících řádcích.

 

Developerský projekt odpovídá Vašemu filtrování: Máte-li představu o lokalitě, ceně, výměře bytu a dalších náležitostech, pak po kliknutí na tlačítko „Vyhledat“ Vám stránky načtou všechny nemovitosti odpovídající Vašim požadavkům. A mezi nimi se může nacházet i nabídka zbrusu nového bydlení. Takovou nabídku poznáte jednoduše – na rozdíl od běžných inzerátů je zobrazena na mapě modrým klíčkem (tedy nikoli zeleným či oranžovým).

Kategorie Novostavba: Již při hledání můžete ale vyjádřit svou preferenci ohledně nabídek nového bydlení zvolením kategorie „Novostavba“ při výběru „Typ nemovitosti“. Po filtraci novostaveb Vám tedy mapa zobrazí pouze modré klíčky a jako jindy samozřejmě i seznam jednotlivých nabídek dole pod mapou.

Záložka Novostavby: Vedle záložky „Vložit“ se nachází právě záložka určená developerským projektům. Aktuální projekty jsou na mapě vytyčeny modře, ty, které jsou k danému datu plně rezervované či prodané, pak mají šedivý ukazatel. Seznam všech aktuálních developerských projektů naleznete vlevo od mapy. Samotná mapa je opět interaktivní, takže nalezení preferované lokality je díky možnosti posouvání, přibližování a oddalování snadné.

Detail vybrané jednotky: V případě, že si vyberete novostavbu, o které byste se chtěli více informovat, budete při kliknutí na „Detail“ přesměrováni na stránky iDeveloper.cz. Nelekejte se, to je v pořádku. Jen na stránkách iDeveloper.cz se totiž dostanete k více informacím, náhledům půdorysů, fotek (případně videoprezentaci) a ke kontaktu na developera. Systém je stejný jako na bezrealitky. Vyplníte kontaktní formulář a developer se Vám ozve zpět. Je to jednoduché a pohodlné.

 

Stránky iDeveloper.cz: Chcete-li si vyzkoušet alternativu k hledání novostaveb na bezrealitky.cz, můžete hledat novostavby samozřejmě i přímo na stránkách iDeveloper.cz. Ať už se rozhodnete hledat přes jakýkoli zdroj, pevně věříme, že Vaše vysněné nové bydlení díky tomu naleznete.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *