Na jeden atraktivní inzerát přijde majitelům v průměru 120 odpovědí. Vybrat si mezi nimi není jednoduché, a proto jsme zavedli novou službu pro zájemce nazvanou Premium účet. Majitelé si nyní vybírají prakticky pouze mezi ověřenými uživateli. S Premium účtem se mezi tyto ověřené zájemce zařadíte i vy a získáte tak pronájem bytu rychle.

Majitelé nemovitostí raději komunikují se zájemci, kteří mají vyplněný profil. Nepodceňujte tuto skutečnost, zaregistrujte se a profil opravdu poctivě vyplňte. Je to jednoduchá věc, která vám zabere pár minut a zvýší vaše šance.

Pokud chcete udělat maximum proto, abyste vaši vysněnou nemovitost získali právě vy, založte si Premium účet. Díky němu získáte zásadní výhody oproti ostatním zájemcům:

  • Vaše odpověď předskočí odpovědi ostatních zájemců
  • O nových inzerátech se dozvíte dříve než ostatní
  • Vyplněným osobním profilem zvýšíte svou důvěryhodnost
  • Můžete dokázat majiteli svou bezdlužnost

Výhodu budete mít po dobu 1 roku. Šance na to, že nemovitost, kterou jste si vybrali opravdu získáte se díky Premium účtu rapidně zvýší. Z našich statistik vyplývá, že 87% majitelů nemovitostí odpovídá pouze ověřeným uživatelům s Premium účtem.

Na Bezrealitky.cz navíc ušetříte za provizi realitní kanceláři, která se nejčastěji rovná jednomu měsíčnímu nájmu. Za 199 Kč na rok, tak můžete ušetřit tisíce korun.

tlačítko premium účet

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *