Na bezrealitky.cz přijde každé dvě vteřiny návštěvník, který uvidí třeba právě váš inzerát. V některých městech se ovšem vyplatí nespoléhat jen na online návštěvníky, ale podpořit prodej či pronájem vaší nemovitosti i „tradičnějším“ způsobem – tištěnou formou. Pro tyto případy nabízíme na bezrealitky.cz zcela bezplatně vygenerování letáku, který si můžete vytisknout a použít dle libosti.

Jak leták získám?

Tištěný inzertní leták je nedílnou součástí každého inzerátu na bezrealitky.cz. Inzerent jej má k dispozici připravený ihned po aktivaci ve svém uživatelském účtu. Současně jeho podobu zasíláme emailem společně s informací o uveřejnění nabídky na webu.

Jak leták vypadá?

Leták se generuje automaticky na základě vašeho online inzerátu. Z popisu inzerátu je zpracovaná zkrácená varianta, která poskytuje nejdůležitější informace o nabídce. Skrze QR kód si zájemci mohou nabídku uložit do svých telefonů. Na letáku jsou také připraveny ústřižky se zkrácenou webovou adresou vašeho inzerátu.

K čemu jej využiji?

Takto připravený leták stačí jen vytisknout a vyvěsit na inzertních a informačních tabulích v obchodech či nástěnkách, které jsou k tomu určené. Doporučujeme inzerovat na významných a frekventovaných místech, aby byla propagace co nejvíce podpořena.

Použitím letáku v okolí vašeho bydliště zvyšujete poptávku po vaší nemovitosti. Víc už může být jen propagační plachta na nemovitost.

Letak_bezrealitky_cz

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *